Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-11-2007, 06:36 PM   #34 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: Radio On AiR!!!(Radyo Havada)

Alıntı:
turgay0101 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
turgay o albümü çıkaracak..ve hepimiz kuruş kuruş para sayarak alacağız, aldıracağız..korsana hayır..
ben çoktan almaya hazırım.. bitanede imzalı isterim... imza gününü nerde düzenlese acaba... dusun
İnşallah Hayal ablacığım sizin dualarınızlada çıkma süresi hızlanacak nedendir bilmiyorum bu siteden inanılmaz bir enerji alıyorum Shamanic sen hazır olursunda dünyanın en iddalı albümlerinden biri hazır olmaz mı albüm sadece ortamın ona hazır olmasını bekliyor o kadar 44 imza yeride Allah kerim bu yazdığımı okuyan yanlış anlamasın o kadar bir hazırlığım yok ama paşalar gibi inancım var okuduğum bir kitapsa öğrendiğim bilgiler albümü daha güzelleştirecek yaşadım günlük problemse bunu çözmem sayesinde kazandığım becerinin albüme etkisi çok iyi olacak diye ilintilendiriyorum iyi olacak iyi
ayy çıksın yeter ki elbette kuruşu kuruşuna alırız..almakla da kalmayız bir de gurur yaparız ki sorma..aramızdan birinin hayallerine kavuştuğunu görmek beni o kadar mutlu ediyor ki..her hayaline kavuşanla sanki ben de hayallerime bir o kadar yaklaşıyorum..
turgay albümünü bekliyoruz..ben güzel olacağına inanıyorum..eee hepimize bir imza günü düzenlersin artık...yanlız lütfen bu bize özel olsun..hayatım değişti üyelerine özel..