Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-11-2007, 01:55 PM   #9 (permalink)
keops
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart Ynt: 3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz?

Alıntı:
hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
kenny Nickli Üyeden Alıntı
iki haftadır suçluluk ve ego güveni dinliyorum.bende yazılan baş ağrısı,mide bulantısı,aşırı susama gibi etkilerin hiçbiri olmadı hatta başlarda bende işe yaramadığını düşünmeye başlamıştım.ama şimdi gerçekten kendimi iyi hissediyorum.önceden sürekli aklıma gelen geçmişteki kötü olayları şimdi gülerek anımsıyorum.beceriksiz-yeteneksiz olduğumu düşünürken şimdi yapabilirim diyorum vs. bu başlıkta bahsedilen etki ise tamamen şu andaki halimi karşılıyor.sanırım hayatımdaki pek çok kişiyi şutlayacağım çünkü niyetlerinin iyi olmadığına karar verdim dusun yani önceden de pek iyi şeyler düşünmüyordum ama sanki onlarla takılmaya mecburmuşum gibi geliyordu.gereksiz tiplemeleri göndereyim ki yeni insanlara yer açılsın di mi
harika..
telkinler herkesde aynı etkiyi göstermeyebilir..bende ilk başlarda hafif başağrıları oluşmuştu..ama ben yinede telkinlere bağlamadım..olumlu etkilerini görmek istediğim için sanırım..ama akadaşlarımızın paylaşımlarını okudukça,kendimde yaşadığım değişimlerin nedenlerini de anlamış oldum..gerçekten de hayatımdaki fazla kişilerin bir şekilde uzaklaştığını da gördüm..sebepsiz kırgınlıklar bile oldu..hatta görüşmediklerimle görüşmeye,görüştüğüm bir kaç arkadaşımla da fazla görüşmemeye başladım..ilk başlarda bir anlam veremiyor üzülüyordum..sonradan düşündüm..hayatımdan uzaklaşan kişilerin,hayatıma birşey katıp katmadıklarını..farkına varabildim..eskisi kadar görüşmediğim kişiler hayatıma çok girmemesi gereken kişilermiş..telkinler gerçekten de çok etkili..buradaki deneyimi fazla olan arkadaşlarımızın da söylediği gibi..bazılarımız dinler dinlemez etkisini görüyor..bazılarımızda daha uzun dinledikten sonra..ama sonuç aynı sonuç..aydınlığa giden yolda,bol ışıklı günler dilerim..sevgiler..
inanın telkinleri dinleme aşamasında bende böyle bir süreçten geçtiğimi hatırlıyorum
örneğin gereksiz insanların farkına varma hadisesi çok önemli ben çoğunun farkına vardım
ve inanır mısınız?telkin destekli kişisel gelişim çalışmalarım sayesinde
uzun ve yorucu bir günün akşamı oturup düşünürken hedefler koydum
ve kendimi her zamankinden iyi hissediyorum
birçok dostum ve arkadaşım var
birden yalnız kalmayı seven bir yapıdan aşırı sosyalliğe geçiş yaptım
şimdi biraz geri almaya çalışıyorum
ve ait olmayla birey olma arasındaki dengeyi tutturmakta daha becerikliyim.
daha paylaşımcıyım.
telkinler bir sıçrama tahtasıdır.
çabasızca çabalamaya geçiştir çünkü bilinçaltı desteklidir.
telkinin gücünü arttıran tekrarlardır o yüzden asla asla asla vazgeçmeyin.
hem kendinize telkin verirken afirmasyonlarınızı sürekli tekrar edin.
hemde subiliminal telkinleri tekrar tekrar dinleyin.
taaa ki kalıcı değişikliği hissedinceye kadar
arasıra da akünüz boşalırsa telkinlerle şarz edin.
muhabbetle
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla