Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-11-2007, 08:23 PM   #45 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: Regina'nın günlüğü

tebrikler regina...kendini harika hissetmene sevindim..umarım hep böyle devam eder..sevginin gücünü zaten biliyorsun..ve bunu hayatına aktarabilmen çok güzel...ben her zaman yapamıyorum maalisef..ama yapmayı çok istiyorum..sevginin açamayacağı kapı yok..bunları biliyor olmama rağmen,bazen grur ağır basıyor..sevgiklerime sevdiğimi çok zor söyleyebiliyorum..eskiden hiç söyleyemezdim..ama buraya gelmeye başlayalı şimdi biraz söyleyebiliyorum..etrafımda ki insanlar,sevgimi gösteremediğimden şikayetçiler..en başta da eşim...annem,babam..nedenleri bulmaya çalışıyorum..tam bulmuş değilim..biraz ipuçlarım var..içimden,herkeze seni seviyorum demek geçiyor..ama söyleyemiyorum..her insan gibi,ben şunları yaşadım,beni şunlar çok üzdü de diyemem..ama başkalarını kolay sakinleştirip,kolay teselli edebilirim..kendime kapalı bir dünyam var sanırım..bu yüzden kendimi sevmemin asıl anahtarım olduğunu biliyorum..ilklerim arasında önce kendimi sevmek var..başkalarını her ne kadar gösteremesemde nasılsa seviyorum..kendini sevmeyen başkasını sevemez deniyor..bunu bir türlü anlayamıyorum..kendimi de seviyorum,başkalarını da..iyide neden söyleyemiyorum?bunu söylemek benim için çok zor..ama bir başkasından da duymak istediğim en önemli söz seviyorum sözü...garip bir durum bu bende ki galiba..
yolun sevgiyle hep açık olsun...her zaman mutlu olman dileğiyle..sevgiler..