Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-11-2007, 05:42 PM   #8 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: kilo verme doğa sesi

öncelikle hoş geldiniz kahferengi..
ben su seslerini çok sevdiğimden olsa gerek aylardır keyifle dinliyorum.. (su sesleride doğaya dahil )
diğer versionlarımızı deneyin isterseniz eminim aralarında beğendikleriniz olacaktır..

atakan bey elinden geldiğince herkesin dinleyebileceği farklı kategorilerde seslendirmeler yapmış sağolsun..
ama her işte olduğu gibi bu iştede telif hakkı v.b gibi kurallar var ve bunlar çerçevesinde çeşitlendirmeler yapılmakta... dusun
yoksa her birimiz neler neler istiyoruz

yinede görüşünüz ilerleyen zamanlar için değerlendirilecektir..
kişiye özel yapılan telkinlerde bu durumun kuralları belki farklı işliyordur...
kendiniz için ilerleyen zamanlarada uygun olursa böyle bir çalışma yaptırırsınız belki ...

gelişmeelrinizi bizimle paylaşmaya devam ederseniz seviniriz...
iyi dinlemeler