Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-11-2007, 07:32 PM   #28 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: SECRETTEKİ KAYIP PARÇAYI BULMAYA DOĞRU

ömerim secret kitabı zaten eksik..geriden gelen kitapları pazarlamak için ..her kitapta bilginin birazını vermişler..başından beri söylüyorum..insanlar muhteşem bir pazarlama politikası yaratmışlar..tüm kitaplar bilginin bir başka bölümünü koyuyor önümüze..çekim yasasının, yasaları sonradan piyasaya sürdükleri kitaplarda yazıyor..her yazar deneyimleyerek yazmış, kitabını..muhammet bozdağa öfkeliyim ama, onun kitaplarıda benim gelişmemde mihenk taşı olmuştur..aslında öfkelenmemek lazım..sonuçta oda beşer bizler gibi..baskı altında kalmış olabilir...bir konca kuriş vardı..tam bize öğretilenlerin yanlış yönlerini açıklayacakken susturuldu..ben reiki öğretmeniyim..ilk öğrendiğimde uzak doğu öğretisini kullanmak günaha giriyormuşum korkusunu yerleştirdi içime..yanı sıra acaba plesebo etkisimi deneyimliyorum falan diye düşünceler ürettim..reikiyi aktaran insanların elleri ısınır..ben bunuda sorguladım hemen kabul edemedim..sonra ateist bir arkadaşımla dindar bir arkadaşımın konuşmalarını hatırladım..ramazan günlerinden birinde dindar arkadaşım..oruçludur..ateist olan un-onu ziyaret eder ve oruçlu olduğunu öğrenince ..ya bu kadar aydın insansın cennet ve cehennem safsatasına nasıl inanıyorsun der...diğer arkadaşım..aylacığım belkide haklısın böyle bir şey olmayabilir..ama ya varsa..bende bir gün bir ağacı inceledim..dalgın dalgın parkta otururken..ağaç sonbaharda yapraklarını döküyor, ilk baharda yeniden yeşeriyor yaprakları..öyle bir mekanizma ile donatılmışki bizim aklımız eremiyor...arının kendi yaptığı petek hala taklit edilemedi..bizim bedenimiz keza.evrende bizim faydamıza bukadar çok şey varken reiki neden olmasın..bilinçaltının gücü? .peki ya yaradan bizleride böyle bir güçle donattıysa..denemeden bilemeyiz değilmi..önemli olan saf niyetle ve kimseye zarar vermeden denemek..isteklerimizin bir başkasına zarar vermediğinden emin olursak, yaşamımızı kolaylaştırmak hepimizin hakkı diye düşünüyorum.. ( ayrıca çekim yasası ezelden beri uygulanıyor..bunun adına celp deniyor, bu konuya çok girmek istemiyorum..burası yeri değil..) saygılı sevgiler..