Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-11-2007, 06:51 PM   #8 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: SECRET'İN SÖYLEMEDİKLERİ

sizler çok gençsiniz ama bizim jenerasyon..ayıp, yasak, günah üçgeniyle çizilmiş katı bir çerçevenin içinde büyüdü..bilinçaltımız..başkalarına göre ayıp yasak ve günah olan bir yığın şeylerle dolu..kişisel gelişim sürecimde ayıplarımın aslında annemin, babamın, komşu ayşe teyzenin, toplumun ayıpları olduğunu farkettiğimde bilinçaltımı temizlemekte kolay oldu..ben işin mantığını bulduğum zaman, ve eğer bir insanla ilgili çalışma yapacaksam..(affetme) o insanın neyi neden yaptığını anlayamazsam asla affedemiyorum..affetme çalışması yapacağım insanı önce hassas bir mercekle inceliyorum..onu anlayabildiğim noktada affedebiliyorum..böyle yapınca, bilinçaltı çalışmalarım ivme kazanıyor..eğer çekim yasasını devreye sokmak istiyorsam..isteğim şeyin benim hakkım olduğuna inanırsam sonuca daha çabuk ulaşıyorum..size ne kadar faydalı olacak bilmiyorum, ama kendi yaptıklarımı paylaşmak istedim..iyiki varsınız ,burdasınız, ve araştırıp öğrenme gayreti içindesiniz..sizin sayenizde mutlu bir toplum yetişecek diye düşünüyorum..hepinize saygılı sevgiler