Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-11-2007, 06:18 PM   #7 (permalink)
kenny
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: SECRET'İN SÖYLEMEDİKLERİ

Zira olumsuz duygu yada fikir geldiğinde, siz bunu görmezden gelip, odağınızı olumluya doğru yönlendirirseniz. Aslında altta gerçekleşen şey, bu olumsuzun tamamlanması için bilinçaltının onu saklamaya ve daha sonra onu çözmeniz için tekrar size sunmasına sebep olacaktır. Siz onu her çözmedikçe, bilinçaltı onu çözmeniz için size daha yoğun bir şekilde bu olumsuzlukları sunacaktır.doğru demiş.

sınavlarda uykusuz kaldığım hiç olmamıştır.benim için çok önemli bir sınavdan önce ya uykusuz kalırsam ne olur diye düşündüm ama sonra yok canım olmaz öyle şey dedim.sonuç:bütün geceyi uyuyamıyorum diye ağlayarak geçirmek ve berbat geçmiş bir sınav.nedeni sınav öncesi bütün gün yatana kadar kola kahve içmek kitabımı ciltlettirmem gerekiyordu.ciltçiye giderken yıllar önce evde cilt yaptırdığımız bir kitabın ciltçi tarafından kenarları aynı boya gelsin diye kesildiğini anımsar gibi oldum ama üstünde hiç durmadım.sonuç itibariyle şu anda elimde her tarafı kırpıştırılmış ciltli bir kitap var ve kenarlara aldığım notların hepsi gitmiş vaziyette.sabahtan beri evde sinir krizleri geçiriyorum.o notları yeniden bulmam Allah bilir kaç günümü alacak.oysa adama kitabı verirken sorsaydım ve kesilmemesini rica etseydim böyle berbat bir durumla uğraşmayacaktı.şu an aklıma gelen basit örnekler belki ama ne zaman kötü bişey düşünsem ve umursamaz davranıp önlem almasam başıma geliyor dusun
kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla