Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-11-2007, 02:08 AM   #22 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

Alıntı:
ahmelege Nickli Üyeden Alıntı
ben bugün başladım.pek çok bölüme yazdım buraya da yazayım.kilo verme telkinine. ben üç müzik indirdim doğa sesi yok .inmiyor.hangisini dinlemeliyim.bilmeden bilgisayara winapa üçünü ardarda yükleyip 10'ar dakka sırayla çalıyom.bitince baştan.öneceklasik,sonra new age, sonra ney acayip başım ağrıyo.aslında ağrı değil .ağırlık var.midem bulanıyor. pek çok kişide var diye normal gördüm.bugün 3 saat dinledim.ama iştah açıldığını yazanlar var.bu beni korkutuyor....yani kilo verilmeyebilir mi acabaaaaaaaaaaaaaaaa?

merhabalar ahmelege aramıza hoşgeldiniz...

öncelikle lütfen rehber bölümümüzü inceleyin..
amacınız kilo vermek olsa bile başlangıç olarak sadece suçluluk duyguları ve ego(güven) güçlendirici önerilmektedir.
bunları günde ortalama 7 saat kadar 2 hafta süreyle dinledikten sonra diğer telkinleri ihtiyaçlarımıza göre belirleyip listemize eklemeliyiz...
farklı müzik tarzlarında dinlemeniz sıkılmanızı önlemek için...
zaman geçtikçe sizde kendi programınızı oluşturup bu durumun gayet keyifli ilerleyişine tanık olacaksanız...

değişim içimizde başlar ve başarıyla sonuçlanır..
siz zaten bu güzel kararı almışsınız her aşamada destekçiniz olmak için bizler yanınızda yer alıcaz..
içinizdeki değişime dur derseniz elbette kilo veremezsiniz...
ama devam etmeniz için itici kuvvet olan telkinleri dinlemeyi sürekli hale getirin ve her aşamada bizleri durumdan haberdar edin...

sevgiler..