Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-11-2007, 01:40 AM   #3 (permalink)
YAZGÜLÜ_81
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: SECRETİN KAYIP PARÇALARINI EYLEMLERİMİZLE BULALIM..

Hayal abla yazdıklarında yerden göğe kadar öylesine haklısın ki birşeyleri kendimize çekmek için oturup beklemek olmaz ,bilincimizle ve bilinçaltımızın içgüdüsel davranışlarıyla birşeyler yapıyoruz ve dolayısıyla kendimize çekiyoruz isteklerimizi, tıpkı ben gibi, geçtiğimiz aylarda istediğim gibi bir iş arıyordum ve aklımda fikrimde sadece bu vardı burda bu konuyu sizlerle paylaştım , sevgili Coşkundan haber geldi ve bir danışmanlık firması vasıtasıyla tam da aradığım olumladığım şartlarda bir işe başladım ve çok memnunum şu an işimden, onlar da benden memnunlar, hatta bugün söylenenlere ister istemez kulak misafiri oldum, benden işini dört dörtlük yapan biri diye bahsediyorlar ve saygı duyuyorlardı , ilk istediğim saygıydı ve bunu fazlasıyla buldum teşekkür ederim evrene ve site dostlarıma ve şunu farkettim ki paylaşmak çok önemli, insan aklındakini paylaşmalı , isteğini dile getirmeli ve onun için çaba vermeli ki layıkıyla yerine gelsin
Yine bir paylaşımımı anlatmak istiyorum, işyerime iş verenlerimle görüşmek üzere yaşlı bir amca geldi, havadan sudan derken o beklerken konu nerden geldi bilmiyorum ama bir şekilde geldi, kızım dedi sen evli misin bekar mısın biliyorum sorulmaz ama kusura bakma dedi, ben de ayrılmış olduğumu anlattım , tekrar evlenmeyi düşünüyor musun diye sordu son bir yıldır evet düşünüyorum dedim neyse konuştuk amcayla o gün gitti , ertesi gün yine geldi yine beklerken konu açıldı akşam evde senden sözettik dedi tanıdığım çok iyi biri var evlenmeyi düşünüyor seni tavsiye ettim ne dersin dedi, ben gerçekten şok olmuştum hiç beklemediğim anda böyle birşeyden söz edince şaşırdım gerçekten, birkaç seferdir geldiğini ve bana çok kanı ısındığını farklı biri olduğumu hissettiğini anlattı , tanıdığı insanında aynı benim durumumda olduğunu bir evlilik yaşayıp ayrıldığını onun da kızı olduğunu anlattı ve bir konuşup tanışmamızı istedi aile ortamında ,bakalım bilmiyorum hayırlısı hani derler ya sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş benim ki de o hesap işte
Allahtan herşeyin hayırlısını diliyorum