Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2007, 06:02 PM   #5 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: ACİL KİLO VERMEK İSTİYORUM

canım benim elbette böyle bir amaç için acil ver ama senin vücut vitamin v.b dengelerini de koruman gerekmekte..

acil kilo verdiren diyetler genelde sakıncalı görülür diyet uzmanları tarafından..

kaç kilosun bu arada.. boyun kaç... doktorlar adama kulp takmak için bazen kusura bakmasınlar ama çok bahane arıyorlar..

benim kuzenlerimden birisi yarım dünya eni ile boyu bir neredeyse.. troid sorunu var genede hamile kaldı...
ay şimdi hepten yovarlak.. kendi bi dünya bide yarım dünya yutmuş gibi..

telaş etme güzelim bence ... sistemli olarak egzersizlerini yap.. sağlıklı beslen.. telkinleri dinle..
zaten ilaçlar yüzünden aldığın kilolar ise egzersiz ve düzenli beslenmenin haricinde veremezsin...

güçlü ol ... yeni bir program yap yola devam...