Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-10-2007, 07:52 PM   #52 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: Çekim yasası-somut örnekler

iyide tresome,çekim yasası herkezin kendine özelse,secret filminde ki olaylar da mı kişiye özel?anlatılanlara bakılırsa hayatımıza çekmek istediğimiz şeyi önce istiyoruz,sonra inanıyoruz,sonra da gerçekmiş gibi kabul ederek kendimize çekiyoruz..bunların hepsini tam uygulayanlar çekim yasasını kullanmış oluyorlar ve anlatıyorlar...ya biz bir şeyleri eksik yapıyoruz ya da aceleci davranıyoruz...ya da tam anlamıyla olacağına inanmıyoruz...çünkü o kadar çok olumsuzlukları hayatımıza çektik ki,olumlular artık bir hayalmiş gibi görünmeye başladı...inan bende tam çözemedim bu yasayı..kimine göre sürekli düşünmeliyiz,kimine göreyse düşünüp olmuş gibi davranıp bırakmalıyız...tam sonuç alanların aslında açıkça nasıl uyguladıklarını örnekleriyle, bize sunarak anlatımları olursa belki bizlerde yasadan faydalanabilicez diye düşünüyorum..yani ben yasanın kişiye özel olduğunu düşünmüyorum...bu doğaya aykırı gibi geliyor..yasa ne ise tüm evrene aynı işlemeli diye düşünüyorum..tam uygulayabilen arkadaşlarımızı açık anlatıma davet ediyorum.. super