Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-10-2007, 10:06 AM   #24 (permalink)
orpheo
Teğmen

Tesekkür: 0
19 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
orpheo is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaşıyor

Alıntı:
25emel Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
orpheo Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
25emel Nickli Üyeden Alıntı
ayy yokk ben almayayım kalsın rizede calıştıgım yerde saglık ocagını koruyan 3 tane kangal vardı.ayy nasıl tırsardım onlardan bir de seviyolardı patilerini omuzlarıma koyup dilleri dısarda yüz yüze bakıyolardı.korkudan kımıldayamıyordum ayy yok kardes yok ben ben almayayım uzaktan sevmeyi tercih ederim.balık besleyem dedim cok yemekden patladı bir tanede muhabet kuşum vardı oda sigara dumanı ve aclıktan mefta ben beceremiyorum hayvan beslemeyi bakmayı o sebepten uzaktan severim o kerataları

kangallarım bir tanedir yavv.korkmayın.
ya ben dag köyünde idim.yaban domuzlarının kol gezdiği ceylanların karacaların ortalıkda rahat rahat dolaştıgı bir yerdi. ya ben korkardım onlar beni bir seylerine saymazlardı

ben olsaydım elime iyi bi tüfek alırdım.yaban domuzu mermiside alırdım.domuzları vurup satardım yan gelirim olurdu.ceylanalrı mıhlardım.hergün cızz bızzz magal.ohh mis gibi.
blues serinletir.......<br />rock titretir..................<br />heavy metal iyileştirir .................<br /><br /><br /><br /><br /><br />toplam 8 kere kullanmış olduğum dunlop koşu bandımı satıyorum.sıfır modeli 950 ytl.ben 600'e bırakıyorum.televizyon sehpasını ve hertürlü techizatını yanındada veriyorum.
orpheo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla