Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2007, 02:35 PM   #8 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaşıyor

bende şimdi kedilerimden geldim eve ,onalrı besledim yine etrafımı sardılar miyawlar eşliğinde tek tek hepsine dağıttım ellerimle yemeklerini,bir tane köroğlum var onun gözünü temizledim sol gözü düştü ama hala iltihap var az bişi bende her gün temizliyorum rahatlıyor,sonra ilerde bi kedi gördüm öle oturuyor bi baktım ağzı gögsü kan içinde yaklaştım gel güzelim dedim korkma ben bi bakım dedim yok yaklaşmadı ben ona yakın bir yere oturdum ve diğerlerini sevdim,oda baktıki benden zarar görmicek sokuldu oturdum yere gel güzelim bi bakayım yarana dedim canının yandığı belliyidi,sokuldu biraz sevdim peçeteyi ıslatıp yarasını temizledim mıvvvv dedi canı yanıyordu tamam dedim bıraktım ayağımın dibinde biraz rahatlamış uyudu birazcık ,arın ilaç alıp sürücem inşallah düzelir bende de hikaye çok yazarım ara ara 44