Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2007, 08:58 PM   #22 (permalink)
hayatimdegisti
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kendine Güven Telkini İçeriği

Alıntı:
EliZaR Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
EliZaR Nickli Üyeden Alıntı
Bende etkilerini gördüm yaklaşık 1 aydır sessizce burda gezinip yazıları okuyup telkinleri dinliyordum bu gerçekten muhteşem bişy yaa şimdi sıraya koydum dinlemediğim telkinleri onları da sırayla dinlicem. Bu site iyi ki var emek verenlere teşekkür ederim...
Hoş geldiniz Elizar. Her zaman söylediğimiz üzere sessiz olarak izlemeyi tercih eden üyelerimiz değişimleri detaylı olarak paylaşırlarsa bu yeni üyelerimizin motivasyonu açısından faydalı olacaktır.Katiliminiz için teşekkürler.Gelişmeleri bekliyoruz
hoşbuldum Atakan bey teşekkür ederim hemen sıcağı sıcağına bir gelişmeyi paylaşıcam bir de sorum olacak size..
Aylardır işsizim ve evden dışarı çıktığım yok doğal olarak asosyal tavırlar çekingenlik özgüven eksikliği gibi durumlar yaşadım ama bugün bir iş görüşmesine gitmek konusunda ve işi alacağım konusunda kendime güvenim tamdı. Dün akşam sf ve kendine güven telkinlerini sırayla dinledim görüşmeye gidene kadar da dinledim. Sanırım bunun etkisi var bugün çok olumlu bir görüşme oldu ve telkinlerin etkisi konusunda bahsettiğiniz değişiklikleri birebir yaşadım. İşi aldım ilk kez bu kadar yüksek bir maaşla çalışıcam ve kendimi olduğumdan daha fazla ifade edebildim şimdi inanıyorum ki devamı da gelecek bu olumlu gelişmelerin.

Şimdi soruma geçeyim. Ben bir taraftan zihni arındırı egzersizler, reiki, nefes alma ve rahatlama tekniklerin yanısıra , 6 hissi güçlendirici, çakralar gibi egzersizler de deniyorum. Sizin bahsettiğiniz telkinlerin etkileme süresi eğer yanlış algılamadıysam 1 hafta ve sık dinlemeyle görülüyor. Ama bende dinlediğim an etkili olabilyor diyebilirim ama fazla abartı olmasın diye 1 günlük dinlememin sonucunda sonucu anında farkediyorum demem daha doğru olur. Bu kadar kısa sürede etkilemesinin nedenini bahsettiğim yöntemlere bağlamak mümkünmüdür?
Telkinler aslında ilk dinlemeden itibaren etkilerini gosterebilirler.Ancak cogu kisi sabirsiz olduğu için biz bu süreyi daha uzun söylüyoruz.Birde bazı kisilerde gercekten daha uzun sürede etki edebiliyor.Elbette kisisel gelisim ile ilgili daha once calismalar yapan alt yapisi güclü olan kisilerde daha cabuk etki edebilir.
İş görüşmeleri konusunda daha önce geri bildirim yapan bir çok üyemiz oldu.Gercekten telkinler is gorusmelerini daha rahat doğal ve kendine güvenli yapmanızı sağlayabiliyor.Sahte bir şekilde kendine güven ile içten gelen güven görüştüğünüz kişilercede ayir ediliyor ve bu güven rahatlık size artı puan olarak yansiyor.
Paylaşiminiz için teşekkür ediyor başarılarınız için tebrik ediyorum.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla