Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-10-2007, 09:24 AM   #5 (permalink)
balkan
Teğmen

balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 41
28 Mesajinıza toplam 168 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
balkan will become famous soon enoughbalkan will become famous soon enough
Standart Ynt: BEDEN DİLİ..

size teşekkür ederim. çok güzel bir alıntıyı bizimle paylaştığın için. her zaman güzel bir söz vardır:"söz gümüş ise sükut altındır diye" bu sözü çok sverim bazan hakkımızı savunmak konusunda bile konuşmayıp susmak ve bir bakış atmak yeterli oluyor.Ben her zaman kısa ve anlam içeren sözlerden etkilenirim. çok konuşup devamlı pot kıran insanlar bana itici gelir. bir nsana sevdğini söylemesen bile o insana parıltılı gözlerle bakmak yeter. kızdığın zamansa sırtını dönmek seninle konuşmak istemiyorum diye hareketinle gösterirsin. ama bunun yerine devamlı konuşursan o insanı çok kırabilirsin. Beden dilimizi kullanmayı pek bilmiyoruz (herkes böyledir demiyorum) ancak ağzımız laf yapıyor.Yani ağzı olan konuşuyor. bu beden dilini kendi hissettiklerimizle bağdaştırmalıyız.yapmacık hareketlerle değil. Ben bunu öğrendim böyle yaparsam benim hakkımda böyle düşünürler değil. o anda ne hissediyorsak ona uygun beden dilini konuşturmak gerekir(bana göre) Yine mevlananın sözü herşeyi açıklıyor "ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol"

Bu arada ben aranıza yeni katıldım Dün ilk defa yazdım şiirler bölümüne hepinize sevgi ve saygılarımla