Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-10-2007, 09:42 PM   #2 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

[color=teal][i][b]hülyaa ne kadar güzel ifade etmişsin .. her iki şiirinide çok beğendim... pisimbat ın duygulu yazılarından... turgay ın sanatçı kimliği altında saklı şairliğinden sonra senin bu güzel satırlarını okumak çok keyif verdi.. bende güzel bir şiirle cevap vermek isterdim ama sizler kadar yetenekli değilim bu konularda.. yüreğine sağlık demekten başka bir şey düşmedi payıma.. özellikle bu günlerde içimde ki isyana bazı satırlarıyla tercüme olan ikinci şiirin için seni alkışlıyorum... güzel paylaşımlarını bekliyoruz...

Siyahlar giydirilir yeni geline
Beyazlar yakıştırılır masum bedenlere
Bunların hesabını sorun!ama nerde?
Adil olmayanlaradır isyanım....
Niceleri geçti taşlı yollardan
Kimisi mülayimdi,kimi anlamazdı ardan
Nifakta koysalar,geçmedi yiğitler yardan
Yiğit olmasını bilmeyenedir isyanım..