Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-10-2007, 05:58 PM   #5 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: BİLİNÇALTI 21 GÜN KURALI !!!!!!!!!!!!!!!

o zaman şöyle bir şey çıkıyo ortaya arkadaşlar...

mesela ... 40 yaşındabirisi .. 15 yıldır sigara içiyor.. ve ebeveynleride sigara içiyor.. çeverde de 1 -2 eş .. dost.. arkadaş daa var sigara içen.. dolayısıyla bebekliğinden itibaren görsel olarak beyine alışkanlık yapıcı bir sürü sinir bağları kuruluyor sigara ile ilgili ... kendi içtikleri de cabası .. ve içerken duygusal bağlamda özleştirdiği durumların verdiği + etkiler zaten cepte bonus olarak.. bunun üzerine 21 gün boyunca sigara yı bırakıp hadi eyvallah ben kurtuldum diyemeyiz ki ... on ca kirlilik bu kadar kolay temizlenmez ki.. 21 günde ancak sigaradan vaz geçiyorum fikrini kabulleniriz.. ilave her gün bizim geçmişte kurduğumuz bağlarımızın nötrleşmeesine doğru attığımız aadımlardır.. ne zamanki kurduğumuz negatif bağlarımzıı pozitif olanlarla dengeye oturturuz ozaman bağımlılıklaarımızdan kurtulduk diyebiliriz.. genel olarak 21 gün kuralı yeni tanışılan bir durum yada duygunun alışkanlık haline geleblmesi içindir..
Alıntı:
öge Nickli Üyeden Alıntı
peki ben 7ay önce sigarayı 26 gün boyunca içmedim yeni bi alışkanlık kazanmıştım dimi peki 27 .gün kendime ihanet edip sigara içtim niye eski alışkanlık savaşı kazandı hadi beni boşverin beceriksizim iki yıl içmeyip geri dönenler