Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-10-2007, 01:40 AM   #14 (permalink)
üç_gömlek
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bu sabah yaptiğim astral yolculuk

bildiğim birkaç şeyi paylaşmak istedim.astralforuma dönmüş gibi olacak burası ama açılmış konu.
4 sene araştırdım ve birkaç şey biliyorum bu konuda.ama işlerimin yoğunluğundan ve yoruculuğundan gerekli eğilimi gösteremedim.ve biraz da korkum vardı.ruhsal güçleri geliştirme teknikleri isimli kitapla tanışınca öğrenmiştim bu olayların varlığını.ve benim zevkle okuduğum o kitaba arkadaşlarım bırakın okumayı elleriyle dokunmaya bile korkuyorlardı.ölürken acaba annelerinin ninnileriyle mi öleceklerini sanıyorlar bilmiyorum ama her insanın zaafı var işte.
1-astral seyahat ve lüsid rüyayla ilgili şeyleri ilgiyle okumaya veya denemeye kalktıktan sonra muhtemelen uykuda astraller hemen başlıyor.yaşadım bunu.ama gerekli zihin açıklığına ulaşamadığımız için tam uyanamıyoruz-hatırlamıyoruz.bizimkiler topluca başka kente ziyarete gittiler.evde yalnız yatıyordum.birden ayağa doğru kalkmaya çalıştım.belden yukarısıyla kalkmıştım ve gözlerim kapalıydı.yani anladım astrale çıkmaya çalıştığımı.ve başka bir gece de kalktım başka odaya bakmıştım gerisini de hatırlamıyorum.
2-para parayı nasıl çekiyorsa,sufi sufiyi nasıl tekkede buluyorsa,astral korku da korkacağımız şeyleri öyle çekiyor.hayatımda devrim yapan gerçek onama.artık ayna karşısına geçince direk başlıyorum onamaya.kendimi seviyorum herkesi seviyorum.ama astral seyahat yapmak istiyorsanız şuna dikkat edin bence.depresyonda mısınız değil misiniz?içteki psikolojik sorunlar veya sıkıcı hayattan dolayı astral ortama kaçma gibi istekler olabiliyor,ölmek isteme de.ve depresyon gibi rahatsızlıklardan kurtulunca astral isteği de kalmayabiliyor.yani yaşamın değerini anlamaya ve birşeyler yapmaya başlıyoruz.
3-bir arkadaşa sormuştum.kısaca özetleyim konuyu.mesela siz uyuyorsunuz.arkadaşınız astral planda fizik bedeninizin yanına geliyor.bu durumda bazen astral bedeniniz fizik bedene çok yakın ama gözleri açık sağı solu seyrediyor olabiliyor.veya astral beden yüzlerce km uzaklarda aval aval geziyor.arkadaş astral bedeni bulmak için önce fizikin yanına geliyor.kordonun diğer ucunu düşünüyor ve anında diğer uçta yani astral bedenin yanında oluyor.bu esnada misal astral bedeniniz göl kenarında dolaşıyor.arkadaş da geliyor sizinle konuşuyor.uyandığınızda ziyaret edilen kişi seni bu gece rüyamda görmüştüm.ofiste çay içiyorduk diyebiliyor.ama görüşme oluyor.
4-ruh mudur değil midir bilmiyorum.ben ruh olduğuna inanıyorum.yıllarını bu konuları araştırmakla geçirmiş kişilere saygım büyük.
5-eğer deneme yapmakla uğraşamam diyorsanız telekinezi tam size göre bir tekniktir.anında görüntü.önce uzun uzun ve başrol oyuncu olduğunuz rüyalar başlıyor.net olarak hatırlanıyor.lüsid rüyalar ve astral seyahatler başlıyor.iki haftada olabiliyormuş.ben bunu da devam ettirmedim.her oluktaki suyun tadına baktım en güzel suyun peşindeyim dostlar.
6- şu video harika.bu sitede de görmüştüm.

kız yan odaya bakınca bir yaratık görüyor.muhtemelen bilinçaltına yerleşmiş ürkütücü bir görüntü.
7-tüm bunları okuduktan sonra korkup da uyumamaya çalışırsanız kendinizi en zor ihtimalle astrale daha çok yaklaştırırsınız.en yakını da karabasan hali.sonuçta çekim yasası.beyin düşündüğü şeyi çekiyor ve düşüneceğimiz şeylere dikkat etmeliyiz.free.relax.
8-astral seyahatin anasitesinden astralgruba üye olabilirsiniz.emin olun çok değerli ve bilgili insanlarla dolu orası.her sorunuza yardım ediyorlar.ama deneyimlerinden fazla bahseden yok.gelişimi yavaşlatıyormuş sanırım.ve bir şey daha.ileri fizik (halk arasında metafizik) ile ilgilenen insanlardan herkes korkuyor.ama emin olun en zararsız ve sevecen insanlar ileri fizikle ilgilenen insanlardır.bu konularla gösteri-show ve ilgi çekmek için ilgilenmedikleri sürece.çünkü kötü düşünmenin kötü sonuç doğuracağını bildiklerinden daima iyilikseverdirler.ve bu konularla ilgilenirseniz hiç kimseye bahsetmeyin.kafayı yemiş demeye başlarlar.alay ederler.yaptığınız her hatayı bu konulara bağlarlar.ve de dinle alakası olmadığı halde dinci deyip alay ederler çoğu.
büyük ilgimi çekerdi bu konular.ama vardığım şimdiki noktada kuantum,tasavvuf,sizden öğrendiğim eft konularıyla ilgileniyorum.bu site paha biçilmez bir cevher.her birinizden öğreneceğim çok şeyler var.ilk fırsatta tavsiye ettiğiniz mürüvvet muratın eft kitabını alacağım inşallah.

her türlü eleştiriye açığım.yanıldığım noktalar varsa affedin ve düzeltin.çok sevinirim.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla