Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-10-2007, 08:30 PM   #1036 (permalink)
25emel
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı
[color=teal][i][b]PAMİRMÜHÜR tam ben yazıyodum sen bulmuşsun...

[color=teal][i][b]
Alıntı:
PAMİRMÜHÜR Nickli Üyeden Alıntı
Tresor buldum buldum neden öle dediğimi buldum.kama var zaten bide kasatura var. Ben varya dahi ben kendimce ürete ürete onu üretmişim.Böylece ateşsiz silahlar konusunda baya bi bilgi edindim nerdennn nereyee..
Bıçak demem arkadaş dememmmmm.... O kelimeyide demem bıçak da demem tırnak makası bile demem ..
ayrıca boşver sürçili lisan denen bir gerçek var.. ben senin potundan daha da beter olanlarına şahit oldum.. sadece gülümseten anılar olarak hayat sayfalarımızda yer alıyor inan bana .. olayın şokunu atlattıkça sende sadece hatırladıkça gülümseyeceksin.. ve de karşında kiler ne demek istediğinin doğrusunuda anlamışlardır bence daha fazla dertlenme bu konuda çün ki insan beyni bu ... arada şaka yapmayı sever mesela aşağıda ki resme bi bakalım ...
sonrada resmin altında ki açıklamaları okuyalım..

dusun

Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!!
Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır.
Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!! 44
ya bu resimi daha önce göstermişlerdi bana, işin garip tarafı ben direkt şişeyi görmüştüm.üstündeki karatılara dikkat etmemiştim. ne görüyorsun dedi arkadas şişeeee!!! ne görmem gerekiyor? demiştim şimdi ben hangi gruba giriyorum?
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla