Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-10-2007, 09:53 AM   #6 (permalink)
yakamoz
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold
Standart Ynt: Sayın Sigara Tiryakisi!!!

Alıntı:
elif Nickli Üyeden Alıntı
yakamoz bende sigarayi birakmaya calisan tum insanlara basarilar diliyorum..umarim sigaranin onlarin hayatini ele gecirmesine izin vermezler..

biraz oturup dusunseler ufacik bir sey ,yaniyor,duman cikariyor ve bu insanin hayatini avucunun icine almis...ben olmazsam yasayamazsin...bensiz kac gun dayanabilirsin ..buna benzer seylerle insani kendine bagimli yapmis..

kendi kendinize konusun ..ben bu kadar mi gucsuzum,iste su kucucuk sey beni yonetiyor,sagligimla,hayatimla oynuyor ben bu kadar mi acizim..birde boyle dusunmeye calisin..

sigara cok hafife aliniyor bence ,ozellikle gencleri sigara icerken gorunce yuregim cizliyor..o korpecik cigerler duman icinde kaliyor..ne ben ne esim sigara icmiyoruz..Allaha duaciyim ilerde oglumda bu illetin pesinden kosmasin diye

Sonuna kadar haklısın Elifcim sana katılıyorum bende çok üzülüyorum özellikle gençlere yeni başlayanlara inşallah senin oğlunda benim oğlumda içmeyecek sigaraya açtığımız savaşı ömrümüzün sonuna kadar sürdüreceğiz...

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla