Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-10-2007, 01:08 PM   #9 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: sizlerle paylaşmak istedim

sevgili sezen
iltifat etmişsin teşekkür ederim..sen hayata ve insanlara çok güzel bakıyorsun..bir arkadaşımla senden bahsettik geçenlerde..biraz amiyane bir tabir olacak ama teşbihte hata olmaz..büyüklerimiz derki..kadının kısırı olmaz, kusuru olur...bana göre sen uğruna feragat ettiğin her şeyle tüm kusurlarını ortadan kaldırmışsın.. bebeğine kırmızı bir davetiye göndermişsin ve çekim yasasını başlatmışsın..umarım oda daha fazla nazlanmaz ve geliverir artık..
yalnız bir şeyi söylemeden geçemeyeceğim..kilolarını sorun ediyorsun anladığım kadarıyla..ayol yüz kiloluk kadınlar bebek sahibi oluyorlar..ama neden biliyormusun? hiç bir şeyden korkmuyorlar... kadın olmanın, anne olma yeteneğinede birlikte getirdiğini biliyorlar..bende aynen onlar gibi düşünüyorum benim için KADIN = ANNEDİR...senin anneliğin bu zamana kadar çeşitli nedenlerden dolayı gecikmiş olabilir..ama artık anne olmanın zamanı gelmiş..şimdi senden bir ricam var..bu mesajı okuyunca aynanın karşısına geç ve bedenine bak.. kilolu veya zayıf,bu beden senin saygını ve sevgini hak ediyor, çünkü bebeğin bu bedenin içinde büyüyecek, beslenecek..kendine daima şunu söyle ben yaratıldığım halimle mükemmelim..ve gerçekten öyleyiz yaradan bizleri yaratırken en mükemmel halimizle yaratmıştır..bizim mükemmel olmadığımızı bize öğretenler yanılıyorlar..ben 39 kiloydum...2 ay içinde 65 kilodan 39 kiloya düştüm..kendimi yıllarca çengel gibi hissettim..tabiki bana ayyy ne kadar zayıfsın, kemiklerin sayılıyor diyenlerin hakkınıda yemiyeyim..onlar bana zayıfsın dedikçe ben zayıf kalıyordum..sonradan kişisel gelişim yolunda, bedenimin kıymetini, onu sevmeyi ve saygı göstermeyi öğrendim..kendiliğinden kilo almaya başladım şu anda boyuma ve yaşıma göre en ideal kilodayım..ben kendime saygı ve sevgi göstererek kilo aldıysam sen neden kilo vermeyesin..hadi göreyim seni biz seni istediğin her konuda desteklemeye hazırız ..ama sende kendine sevgi göster olurmu..sana kocaman kocaman saygılı sevgiler