Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-10-2007, 12:51 PM   #5 (permalink)
PAMİRNAZLI
Üsteğmen

Tesekkür: 8
36 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PAMİRNAZLI is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Devam eden Değişimin Öyküsü_ Tüm endişeli arkadaşlara ithafımdır

15/12/2007 tarihi benim için önemli bir tarih hayatımda değişimin başlangıcından itibaren neler değişmiş hayatımda bu defa madde madde yayınlayacağım.Ben telkinleri sabah iş başı yaptığımda dinlemeye başlıyorum.Akşam 18 civarı dinlemeyi bırakıyorum.Akşam ailemle yada arkadaşlarımla geçirdiğim zaman diliminde dinlemiyorum.Sonra Uyumaya yakın tekrar açıyorum.Yani telkinleri gece uyurken bilinçaltıma göndermeye devam ediyorum.Bu arada telkinler ile ilgili sıkıntı yaşayan arkadaşlara kendi yöntemimi söyleyeyim.Ben dinlemeye başlamadan önce bu müzikler çok güzel dinledikçe gevşiyorum rahatlıyorum beni mutlu ediyor diyorum.Kendime telkinde bulunuyorum . Dinlerken yine dinlediğim müzik çok güzel dinlerken dinleniyorum diyorum.Yani yine telkin. Şimdiye kadar müzikleri büyük bir zevkle dinliyorum.Sabah bilgisayarımın şifresini girdikten sonra ilk yaptığım müzikleri açmak.Sonra kahvaltımı yapıp sigaramı içip işe öyle başlıyorum.Bende baş ağrısı müde bulantısı türünde hiçbir rahatsızlık olmadı.Bideeeeeeeeeeeee 15/12/2007 de değişimin resimlerini yayınlayacağım.Gerçi şimdi yayınlasam bile aradaki farkı çok net anlarsınız ama 15/12/2007 de hepiniz gördüklerinize inanamayacaksınız.
Hepinizi çok seviyorum.