Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-10-2007, 10:11 PM   #10 (permalink)
dreamland
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 158 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dreamland will become famous soon enoughdreamland will become famous soon enough
Standart Ynt: Huzurlu Olmak İçin 100 Öneri

MURPHY Kurallarının tam tersiymiş gibi geldi bana. Bu kurallara murphy kuralları (KÖTÜMSERLİK KURALLARI)olarak internette arattıra bilirsiniz. Ayrıca güzel insanlar hayat bazen insana çıkış yolu vermiyor ve bizim sınırlarımızı zorluyor. İşte burada önemli olan kendi benliğimizi ve değerlerimizi kaybetmektir. Zorlanır, korkutulur, şiddet görürsün ve uyuma zorlanırsın, yaşama hakın ve standartların elinden alınır, aşşağılana bilirsin ama ; asla seni kendini kaybetme ayaktakımının beyni yıkanmış bir neferi olma, kendin ol ve bu farklılığından dolayı red edilme yi ve hakaretleri göz ardı et. Olay ve sonuçlara ancak bizim zihnimiz analam verir, anını yaşa, helal daire zevke kafidir zevk senindir secimlerin sensindir. Kendini mutlu edecek şeyleri yaşamak, bunları seçmek ve anlamlandırarak yaşamak ancak senin elindedir.Hiçbir mutluluk kolay gelmiyor. Kolay kolay gülmüyor insanın yüzü...
Emekte ve insanın içinde saklı mutluluk.
Ne başkasının ekmeğinde, ne başkasının evinde, ne de başka bir şeyde......
Gözünüz hep içeride olsun. Selamet ve muhabbetle...
Dinle ney’den duy neler söyler sana, Sızlanır hep ayrılıklardan yana: Kestiler sazlık içinden, der, beni; Dinler, ağlar: Hem kadın, hem er beni.Hasret derdini anlatmak için, ayrılık acılarıyle param parça olmuş bir kalb isterim.
dreamland isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla