Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-09-2007, 06:09 PM   #4 (permalink)
asisler
Guest

Standart Ynt: ÇOK PARA İSTİYORUM

Ne diyeceğimi inan ki bilmiyorum..

Aslına bakarsan bende yok demek bile başlı başına bi sebep değilmi paranın bize gelmemesi için.

Aşk konusunda ise üzülerek söylüyorum " sanırım aynı durumdayız "

yaklaşık 10-12 yıldır kişisel gelişim, insan psikolojisi, iletişim becerisi, davranış bilimleri ve bilinçaltı ile etkili iletişim gibi konularda araştırmalar yapıyorum ve öğrendiklerimi tek cümle ile özetlemem istenirse söyleyebileceğim tek cümle insanın başına ne gelirse sebebini kendinden bilmesi olacaktır. Tüm olumlu ve olumsuz olaylar dahil buna.

Biraz daha derin düşünmek gerekirse hemen hemen bütün insanlaraz çok silahlarla haşır neşir olmuşlardır değilmi ? ( oyuncakta olsa ) ve bilirsinizki bir silahı hedefe doğrulttuğunuzda onu vurabilmek için yapmanız gereken arpacık ile gez denen kısımları gözünüz ile aynı hizaya getirerek hedefe ateş etmenizdir. Aksi halde her ne kadar arpacık ile gez hedefe baksada gözümüz hedefe odaklanmamışsa onu vurmak imkansızlaşır.

Buradan hareketle beynimiz yada bilincimiz ile dilimiz her ne kadar istediklerini söyleselerde gönlümüz ( diğer bir adı ile bilinçaltımız ) hedefte kilitlenmiş değilse onu lmamız pek imkanlı olmayacaktır...

Ve işte acı gerçek...

Acaba gönlümüz ile konuşmayı başarabiliyormuyuz ?

Selamlar saygılar