Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-09-2007, 01:46 PM   #23 (permalink)
25emel
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Karar aldim zayiflayacagim

sevgili arkadşlarım bende bu birliğe katılmak istiyorum fakat netten bulduğunuz rejim uygulamalarından ziyade önce bir diyetisyenle görüşmenizi tavsiye ediyorum. her insanın yapısı farklıdır. ayrıca kilo almanıza sebep olan düzensiz beslenmenin yanında hormonal bozukluklar da olabilir. tıbbi açıdan kilo almanıza bir sebep yoksa diyetisyeniniz eminim uygun programı sizlere uygulayacaktır. görüyorum ki hepimiz bu konuda gayet ciddiyiz bu bir sağlık sorunu hatta hastalık! madem ki hastalık bir günümüzü kendimize ayırıp diyetisyene gidelim. ben tahlilerimi yaptırdım. ve sadece düzenli beslenerek istediğim her şeyi yiyerek toplam 7,5 kilo verdim. yetmeeezz daha gidecek çok kilo var. bilinçsizce yapılan diyet ve rejim programları vücutta ciddi sorunlara sebep olabiliyor.bırakın tek saglık sorunumuz kilomuz olsun başka sağlık sorunlarına davetiye çıkartmayalım.

hele sen sevgili sezen allah yolunu izini açık etsin bebek tedavisine başlayınca öle rejim programlarından uzak dur. diyetisyeninle görüş eminim uygun bir program uygulayacaktır sana
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla