Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-01-2009, 08:24 PM   #55 (permalink)
ışıkk
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

Alıntı:
burcu44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle böyle bir aktivite için çok teşekkür ederim.

ben istediklerimi yarım sayfa ''var'' mış gibi yazdım.yani sonlarına sahipmişim gibi ekledim.ama bunlar genel şeyler hemen olacak gibi değil.(evren ne yapsın. ) ama olabilir de.

şimdi bunları hergün tekrar yazmam mı gerekiyor.yoksa sadece okuyup inanmak mı?

perşembe akşamı görüşmek üzere.wave
Burcucum, ben genelde defter sayfsına yazıp 1,2,3 diye numaralandırıp yapıyorum.sonra onu ya defterimin arasına koyuyorum.ya da kutunun içine.(sihirli kutu diyorum ona ben:).orda yazıpta yazdığımı unuttuğum o anda hayal gibi görünen çok dileğim gerçekleşti inan.hemde hemen olanlarda var.sonra yazdıklarıma baktım dileğim orda yazıyor aynen.zaman sınırlaması koyma,evrene gönderebileceğin enerji o kadar sınırsız ki.bunu kullan.inan evrenin zaman kavramı yok.bir bakmışsın sabah dilediğin akşam oluvermiş.ben yaşadım.unutmayalım, duygularımız paralel olmalı dileklerimizle.nasıl mı?şüphe duymayarak, hemen olamaz bu zmaan alır demeyerek, evrene en başta güvenerek.ne olursa olsun hemde.bazen önümüze dileğimizle alakasız şeyler çıkabilir,tam zıt.ama evrenin öyle bir planı vardır ki sizi dileğinizle yüzyüze getiriverir.bizzat yaşanmıştır.tecrübe edilmiştir.:)

sevgiler.
ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla