Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-09-2007, 09:30 PM   #9 (permalink)
nilcelep
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: YEŞİLÇAY VE FAYDALARI

merhaba arkadaslar.ben yillardir yesil cay iciyorum ve bunun yaninda tum bitki caylarini denedim her birinin ayri ayri faydasi var gercekten fakat sigara iciyorsaniz bu caylarin faydasi yari yariya dusuyor gercekten ben kendimden sigara ictigim zamanlarda ve biraktiktan sonraki donemde tespit ettim.gercekten bu bitki caylariyla ilgilenmeye basladiktan sonra ne kadar cay oldugunu farkedip hangisini kullanacagini sasiriyor insan ve hepsi goze oyle guzel gorunuyorki insanin hepsini birden alip icesi geliyor.ben yesil cayi gunde 2 bardak iciyorum gunduz ictigim sakinlestiriyor aksam ictigimde rahat uyumami sagliyor fakat yinede arada bir baska bitki caylarida iciyorum.baharatcida gordugumuz caylar aslinda en guzeli fakat benim suan bulundugum yerde baharatci olmadigindan poset yesil cay iciyorum bunlarin icindede en etkili olan liptonu buldum ve cayin icine bir kasik bal atip icmakte bagirsaklara cok faydali olacagini goreceksiniz arkadaslar.bu aradada elma cayinida tavsiye ederim.sevgiler