Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-09-2007, 02:43 AM   #35 (permalink)
venüs
Teğmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Venüs'ün Gezegeni

Tüm dostlara selammm olsun....!!!!!

Gün geldi burada dertlerimi, sıkıntılarımı, hüzünlerimi paylaştım durdum... Sağolun, beni yalnız bırakmadınız...ortak oldunuz sıkıntılarıma, çareler aradınız...yanımda oldunuz..... Hepinize sonsuzzz teşekkürler.....

Çok sevinçliyim çooooooooook....Herşey "garip" bir hızla yoluna girmeye başladı....

Evliliğimle ilgili sıkıntılarım vardı...nasıl üstesinden gleceğim...ne yapacağım, ailem benimle ilgilenmiyor...hep uzaklar...sormuyorlar nasılsın diye diyordum ya?....

O gözümde büyüttüğüm """"babama nasıl söyleyeceğim"""" """aman benimle ilgilenmiyorlarr hiç sormuyorlarrr"""" diye yakınmalarım...hep kendi yarattığım korkularımmış.... ağlamayan çocuğa meme vermiyorlarmış meğerse.... tamam tamam meraklanmayın anlatacağım kısaca....

Uzun süredir yalnız yaşıyorum... Eşim arada sırada geliyor eşyalarını yıkatıp ütületmek için!!!!!!! Ve bundan benim ailemin haberi yoktu... Ben de rahatsızım..Ailem bu gün ziyarete geldi... Ve dananın kuyruğu koptuuuuuuuuuuuuuuuu

Babama herşeyi anlattım...anlatmayı düşünmüyordum...çok kızgındım beni yalnız bıraktıkları için..ve söylemeyi düşünmüyordum.....korkuyordum da ayrıca... kendin ettin kendin buldun çekceksin diyecekler diye çok korkuyordum....Kendimi yalnız hissediyordum..... Sonunda söyledim.... o yıllarca kendi kendime gözümde büyüttüğüm korkularım bir anda yok oldu anlatınca....... İnanamıyorum.... benim için mucize bu gece....

Ne dedi babam biliyor musunuz????......

Ne karar verirsen ver..senin arkandayız biz...
istersen hemen bizimle gelebilirsin...
Bizimle yaşamak istemezsen, başka evde oturabilirsin....
Her zaman yanındayız....
bu hayatı yaşamak zorunda değilsin...
Aldığın her kararı saygıyla karşılarız...
Senin sağlığın herşeyden daha önemli...
Sen önemlisin...

dedi......

İnanamıyorum... biraz önce gittiler... hemen açtım siteyi ve sizlerle paylaşmak istedim....

Çok mutluyum... ÇOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Kendimi çoook güçlü hissediyorum.....

Şükürler olsun rabbime...

Allaha emanet olun...