Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-09-2007, 08:42 AM   #8 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Korkumu nasil yenerim

gökmen doğrumudur yanlışmıdır bilmiyorum ( bu benim doğrum) ama ben neredeyse 21--22 saat dinledim..ve etkileri hemen diyebileceğim kadar çabuk gördüm..yalan olmasın o hafta sonu arkadaş ve akraba ziyaretlerine gittim..daha sonraları sırasıyla pazara falan gittim..en son gerçekten iyileşip iyileşmedimi kesin olarak anlamak için cumhuriyet mitingine katıldım..veee o kalabalıktan bayılmadan çıktım..bunlar 1- 1.5 aylık bir zaman dilimi içinde oldu..şimdi beş kuruş verdiler evden çıkardılar on kuruş verdiler oturtamıyorlar..kendimi eve kapatmıyorum..gidecek bir yer yoksa bakkala gidiyorum..ve çalışmaya başladım..en güzeli bu.. ( yalnız ben telkinleri imgeleme çalışmalarıyla destekledim..belki bu daha çabuk etkşlemiş olabilir.dene istersen korkularını veya kaygılarını toprağa göm..veya ateşte yak..). resimdeki yakışıklı uğur böceği senin galiba onun kısmetine ve uğuruna inansan yeter senin için, pırıl pırıl ışık saçıyor ayol çocuk kırbir buçuk kere maaşallah..ona aşık oluyom ben..sevgiyle..