Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-09-2007, 08:15 PM   #5 (permalink)
turgay0101
Üsteğmen

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Korkumu nasil yenerim

Alıntı:
gokmen Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
turgay0101 Nickli Üyeden Alıntı
Gökmen bu sitenin amacıda bu zaten kalıcı motivasyon kazandırmak telkinleri ne zamandır dinliyosun bilmiyorum ama 1 2 hafta sonra düşünce biçiminde belirgin bir değişim meydana gelecektir en güzelide bunun kalıcı olması
tesekkurler ama hangi telkinler acaba telkinin bana aciklamasini yaparmisiniz ne demek nereden bulabilirim bunlari forumun neresinde
sizin bu sorunuzun kesin ve net cevabını sayın adminimiz Atakan abi verecektir ama yeni başlıyorsanız öncelikle bir hafta ego güven ve suçluluk duyguları telkinlerini dinleyeceksiniz günde 10 12 saat kadar buna oha kardeşim diyosanız daha az dinlersiniz ama telkinlerin etkileri dinlenme süreleriyle orantılıdır ayrıca 1 2 haftadan sonrada etki ettiği gözlenmişti kişiye göre de değişmekte yani 1 hafta ego güven güçlendirici ve suçluluğu dinledikten sonra bu iki telkini çıkamadan ihtiyacına göre telkin ekliyoruz kendinize uygun telkini telkinlerin içeriğine bakarak bulabilirsiniz telkinlerin hepsi ana sayfada en başta ben üstüne kendine güven ve başkalarının düşüncelerini önemsememe telkininin iyi olacağını düşünüyorum ama tabi en doğrusunu Atakan abi söyleyecektir