Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-08-2007, 03:58 PM   #5 (permalink)
murat
Üsteğmen

Tesekkür: 0
91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: İSTANBUL SEMALARINDA UFO FİLOSU!

video çok güzel ya.Adamlar arkada ne güzel bağırmışlar hooooo bak bak bak lan havalanıyoo hoooo hoo gidiyor gidiyor hoo biraz Cem Yılmaz usulü gibi geldi bana ufo gören masum köylüler 44 Birde o nesne çok inandırıcı durmuyor ağaçların yanından geçerken vs.Önce ağaçları çekmişler sonra ses ve nesneyi eklemişler gibi geldi bana.O arada keşke bir jandarma çağırsalardı.Aslında bende kainatta sadece Dünya'da hayat olmadığını bize çook uzak olan gezegenlerdede hayat olabileceğini düşünüyorum.Bir arkadaşımda bu olaya takık.O da bahsediyordu bir kaç sene önce flash tv'de böyle bir programdan.Yanlış hatırlamıyorsam o programda ABD'de esir ufolu olduğu ve halktan saklandığı bile iddia edilmiş. O yaratıklar buraya kadar geliyorsa biz neden onları arıyoruzki?iddialara göre onlar bizi bulmuş zaten.iletişime geçmek isteseler misafirimiz olurlardı.uzaklardan bakıp bakıp gitmezlerdi.Korkmuşlardır belki bizden haklı olarak.Dünyanın en ücra köşelerinde bile uçan kuştan haberi olan devletler var onlar neden göremiyor?Görülüyorsa insanlardan neden saklanıyor?Biz bizden başka akıllı yaratıkları bulduğumuz zaman ne olacak?İyi niyetli canlılara benziyorlar en azından belki insanları barıştırırlar deyip bitiriyorum çok uzuyor bu liste dusun
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla