Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-08-2007, 12:15 PM   #5 (permalink)
yasemince
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasemince is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Hayatımızda olmasına dayanamadığımız insanlara nasıl davranmalıyız?

11 senedir bende böyle bir durum icersindeyim herseyi denedim ama olmadi tahmin ettiniz kayinvalide den bahsediyorum ...ben bir türlü yaranadim kendimden ödün verdigim zamanlar oldu ama tabiki yanlisdi ... bilirsiniz bu sorun yüzyillardan beri yasanyior ...türkülere,filmlere konu olmus ..ama cözüm yok ..hayatimdan cikarmak bunu yapmam icin esimide cikarmam gerek ..gecinmek diyorsaniz mümkün degil ..yaninda bir sene kaldim..sonuc kovulduk..almanya ya geldim kendime yeni bir hayat kurdum..onun yaninada esimin hatiri icin gidiyor ve tahamül etmek zorunda kaliyordum ..ama son zamanlar beni istemedigini aciklayinca tepem atti tabiki artik benim hayatimda bu insan olmamali ..gitmiyorum görmuyorum konusmuyorum benim icin valide konusu kapandi ..ama bu konuda en cok esim zorlandi ..bence esler bu durumda alinan kararlara saygili olmali ...ben bu konunun cözümü oldugunu ümid etmiyorum artik ..kayinvalide ve gelin sorunu herzmana vardi ve var olacak bu sorunu cözmekden ziyade kabullenmeyi sectim ben yani en azindan suan icin öyle ..
yasemince isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla