Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2007, 03:24 PM   #6 (permalink)
tresor
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Radyo programı isim ve konu arayışı

bu konuyu begendıgıne sevındım, ben bu konuda bayagı bır okuma yapmıstım ısten cıkarılma donemımde bu tıp bır olaya maruz kaldıgım ıcın, ınternette bır sıte bulmustum onu burada sızlerle paylasmak ıstedım, olur ya ınsallah olmaz bu tıp bır davranısa maruz kalırsanız, sesınızı duyurup haklarınızı koruyabılmenız ıcın... aklıma geldı coskun ıs arayan arkadasların motıvasyonu ıcın ıs nasıl aranır ? ne sekılde motıve olmaları gerekır bu konulara da degın derım. Ben her zaman herkesın kısısel ozellıgıne gore bır ıs olduguna ınananlardanım. Hatta ıs arama donemlerımı kendımı gelıstırmek ve yatırım yapmak ıcın fırsat olarak degerlendırırım. Bundan senelerce once gene ısten cıkarmıslardı benı ( beni de uyumsuzum sanmayın maaslarımızı alamamıstık sadece herkesı orgutlemıstım ) o donemde aldıgım tazmınatla hemen ıspanyolca kursuna yazıldım, herkes tenkıt ettı elındekı parayı savurma dıye, ama ben o zaman yaptıgım yatırımla bır sonrakı ısıme kavustum ve buralara geldım
Hem ıs degıstırmek, hayatının ısını yapmak ısteyen uyelerımıze rehberlık etmıs olursun , ne dersın ?

ilgilenenler için

http://www.mobbingturkiye.net/

tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla