Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2007, 12:45 PM   #2 (permalink)
25emel
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bilimin çözemediği 10 olgu!

1- beden zihin bağlantısı
gayet açık insan ilacı alınca otomatikman iyileşeceğini düşünüyor.hücrelerine hemen iyileşin bakayım emri veriyor beden de e emir demiri keser hesabı hemen uyguluyor ve iyileşiyor

2-hayaletler
tabi mevcut mevcur olmaz mıııı!!! var sevgili etf im sen bana güven var onlar hemde yanı başımızda izliyorlar bizi... 44

3-devaju
kesinlikle ürkütücü küçükkken çok olurdu bana herkes garip garip bakmaya başlamıştı bana! korkuyorlardı ay benden şaşkın

4-taos uğultusu
ya ben bunun neresinde gariplik oldupunu anlayamadım.yerin altına baksınlar iyice, yer altı medeniyeti die bir şey var ayol duymamışlarmı onlar ayy nasıl gaza geldim haydi devam edelim soruu 5 !

5-DUYU ÖTESİ ALGI
e tabi bilim adamları korkutuyolar sonra ispatı yok diyip duruyolar.yok kardeşim var.kensi gözümle görmüşlüğüm yok lakin ben biliyorum

6 - ÖNSEZİ
hımm...

7 - ÖLÜMDEN SONRA HAYAT
kesinlikle var. bu arada geri dönen olmadığına göre demişin ya hani bak bu konuda sana katılmıyorum ölüm anı kesinleştiği halde morgtan yürüyerek çıkan kişilerde mevcur bu kişiler seninde söylediğin gibi beyaz ışık kümesi konusunda hem fikirler lakin gerisi hatırlayamadıkları için fazla yorumszu bırakıyorlar

8 - UFO’LAR...
ne marsı ya bence başka gezegenlerden geliyorlar! marslılar olsa çoktaaan ayak bastı parasını kapmıştık

9 - ASLA BULUNAMAYAN KAYIPLAR
ya bulunsalar ne olacak eminim hallerinden memnundurlar. bu kadar yıl gelmediklerine göre

10 - BÜYÜK AYAK
bak benim bildiğim beyaz bir devasa varlık katı görünür lakin yumacık bir kalbe sahipmiş super umarım yeterince bilgilendirebilmişimdir. varmı başka herhangi bir olgudan bahsetmek isteyen varmı?
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla