Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-01-2007, 05:37 PM   #25 (permalink)
burdayım2006
Teğmen

Tesekkür: 0
38 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burdayım2006 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Nasıl Dinleyebilirim?

merhaba atakan bey, ben sucluluk ve ego güclendirici mp3lerini dinlemeye basladım 2-3 gundur. aynı zamanda ayna karsısında gunde bir kere kendime olumlu seyler soyluyorum ve mumkun oldugu kadar soylerken inanmaya calısıyorum soylediklerime..gercektende olumlu konusmanın etkisi daha büyük oluyor yani telkinlerden cok onun etkisini gordum. cunku hemen hissediliyor olumlu konusmanın etkisi..

soruma gelince, benim sucluluk duygularım biraz fazla ve egom zayıf sanırım, ben diger mp3leri eklemeden, sürekli sucluluk ve ego mp3lerini dinlesem etkilerini arttırabilirmiyim yani diyelim 1 yıl sonra etkisi 1 ay sonraya gore artar mı yoksa sabit mi kalır?? sabit kalacaksa diger mp3leri de ekleyeyim bari

diger sorum, olumlu konusmaların etkisi hemen ortaya cıkıyor ama gecici oluyor, oyüzden olumlu konusmaların sayısını mesela gunde kac kere yapmalıyım?

cevabınız icin tesekkür ederim, eminim benim durumumda olan diger arkadaslarada cok faydası olacaktır cevaplarınızın..
burdayım2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla