Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-08-2007, 12:18 AM   #20 (permalink)
ramtha333
Üsteğmen

Tesekkür: 0
81 Mesajinıza toplam 396 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ramtha333 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: MUCİZE TELKİNLER

HATIRLAMA METNİ

Her gece yatağıma uzandığımda tüm bedenimin ayaklarımdan başlayarak gevşediğini hissederim; açık ve berrak biçimde hatırlarım. Huzur içinde yatağıma uzanır, uykudaki yaşamın bana sunacağı armağanları almak için hazırlanırım. Bilinçaltımın ve ruhumun işbirliğinde, tüm gücün benim elimde olduğunun bilincinde gözlerimi kapatır, kendimi akıcı, berrak ve net rüyalarıma bırakırım. HATIRLIYORUM. Açık ve berrak bir biçimde. Rüyanın içinde, gördüğüm rüyanın farkında olduğumu bilir ve sabah olduğunda aldığım armağanları hatırlar, uyanık yaşamıma aydınlık adımlarla ilerlerim. Sakinlik içindeyim. Gördüğüm sembollerin anlamlarını ve o sıradaki duygularımı açık ve net bir şekilde hatırlıyorum. Tüm sesleri, kokuları, renkleri, sayıları ve anlamlarını hatırlıyorum. Hayatımı açık bir zihinle planlayabiliyorum. Sezgilerim ve ilhamlarım bana yol gösteriyor. Uyku ve uyanık yaşamın işbirliği içinde keyifle yol alırım. Bütün bir gece uykunun keyfini çıkarırım. Rüyalarımın içsel dünyamın bir tiyatrosudur. Sabah uyandığımda kendimi dinlenmiş ve zinde hissederim.