Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-08-2007, 04:56 PM   #3 (permalink)
eylulx
Çevirmen

eylulx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
112 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylulx is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Çekim Yasası

[color=green]the secrete okudum
icindekiler dogruda olsa yanlista olsa soyle bir gercek var ki guclu bir karakterin olursa inanirsan ve hissedersen istediklaerin olucaktir zaten cunku onlari yapmaa gozun kesicek enerjin yeticek ve kendini teknik acidan donanimlandiracaksin cunku bunu istiyorsun ve yapacak gucun var o zaman.

bunun disinda suna ben suna inaniyorum elbette ki insanlarin enerjilari var yaydiklari sinyaller var oyle olmasa nasil hissederdik biiz disimizdaki gorsel olmayan seyler...ozetle tumu ile dogrumu bilmem ama cekim yasasinin elle tutulur bir tarafi var.bence bir gercekligi var

ama benim anlayamadigim sey su nasil hissedicez ben okudum anladim sevdim ve hayatimda guzle biseyler istiyorum ama bu kitapta duusn ve hisset diyor bunu yapmak hicte kolay degil.sanirm buna inanabilmek icin bir yontem lazim.oyle dusnunce hissedilmiyor cunku hemde bu duusnceler cok havada kaliyor kolayca ucup gidiyor yada olumsuz olanla cok cabuk yer degistiriyor

peki duusnmek istediklerimizi duusnmek icin yada hissedebilmek icin ne yapmaliyiz?

[size=10pt]Fikri olan var mi... ?[/[/size]color]