Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2007, 05:15 AM   #9 (permalink)
pinhani
Çevirmen

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 51 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinhani is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

çöken arabanın kaputu olsun be ramthacım dert ettiğin şeye bak. bazen öyle günler olur ki herşey zincirleme kötü gider. ben hep nasıl başladığınla ilgili olduğunu düşünürüm. yatağın ne tarafından kalktığınla yani..

ben meditasyon ve yogayı hep bi ibadet olarak (ki öylede zaten bi budizm ibadeti) düşünürüm yani bence namaz kılmaktan bi farkı yok. kimi meditasyon yapar, kimi yoga, bi arkadaşım her gün evrenden dilek dileyip mum yakıyor, ben de Allah'a dua ederim.

önemli olan neyi nasıl yaptığın değil, neyin seni mutlu ettiğidir ve herkesin mutlu olduğu şeyler farklıdır. bir varoluşçu psikanalist her hasta için ayrı terapi tekniği geliştirmek gerektiğini söylemiştir lakin hiç bir hasta bir diğerinin aynı değildir.

atakan bey de telkinleri dinlerken her insanda aynı sonuçlar vereceğini garanti etmiyor zaten. yani özetle ramthacım belli bir kalıba bağlı olmak zorunda değilsin ne sana huzur veriyorsa onu yap.. arkandayım