Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-07-2007, 11:16 PM   #12 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Reiki Hakkında

bugleciğim seve seve sevgiyle,ne zaman istersen..mehmet birde biz görüşelim olurmu, orada öğretmenlerin ne söylediğini bilmiyorum..ben reiki öğretmenlerinin yurt dışından geldiği zamanda aldım, hep el yordamıyla kendimizden şüphe ederek ilerlemeye çalıştık çünkü reiki bir kaç saatlik seminer ve bir uyumlamayla öğrenilmiyor..insan deneyimledikçe bir yığın soru akıyor ve bunların cevaplarını bulamadığı zaman bunalıyor..şimdi artık böyle değil, öğretmenler öğrencisinin hemen hemen tüm sorularını cevaplandırmak için daima ulaşılır yerdeler..şimdi şu soru aklına gelebilir seminer verilirken bu sorular cevaplanamazmı diye ...mümkün değil...çünkü her birey kendi yürüdüğü hayat yolunda kendi deneyimlediklerine göre sorular üretiyor..eğer seminerlerimize katılan herkesin yaşayacaklarını o anda bilip cevapları hazırlayabilseydik..bize öğretmen değil başka bir şey denirdi..içimden keşke diye bir ses yükseldi şu anda hayat ne kadar kolay olurdu..seminer ve uyumlanma yolun başlangıcı..sonrasındada seninle birlikte yürümeyi senin deneyimlerinle ilgilenmeyi ne olacağını bilmeden kabul eden bir insanın talep ettiği paraya değer bence..ve inanmayacaksın ama reiki almaya niyet ettiğin anda bu para insana bir şekilde geliyor saygılı sevgiler