Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-07-2007, 04:05 PM   #2 (permalink)
pinhani
Çevirmen

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 51 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinhani is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

seni mi kırıcam ramthacım baktım kimse bişi yazmamış hemen maydanoz olim dedim.
şaka bi yana ben ilk gün sesini çok sevdiğim için ney indirmiştim. ilk gün herşey çok güzeldi ney sesinin rahatlatıcı etkisiyle huzur bulmuştum. ertesi gün ise o hep bahsedilen başağrıları vuku bulmaya başladı (ki benim başım hiç ağrımaz) dedim ki bunda bi iş var kötü mü etkiliyo acaba beni??
sonra farkettim ki ney sesi başedilmez bi hal almış ve beynim isyan etmeye başlamış. aynı türküyü 10.000 defa dinlemenin verdiği eziyeti çekmeye başladım. neyse ki imdadıma hızır gibi atakan bey yetişti. farklı müziklerdeki telkinleri dinleyebileceğimi söyledi de o eziyetten kurtuldum. bende ortaya karışık bişiler yaptım şimdi gül gibi geçiniyoruz telkinlerimle. accuk tekniğide geliştirdim eee beyin işte düşününce buluyo :P artık telkinleri özellikle doğa sesiyle media playerda dinliyorum öteki yandan winampta istediğim müziği dinleyip coşuyorum. alttan sular akıyo şırıl şırıl çok bi güsel oluyo. gerçi bu benden önce de düşünülmüş burda okuyana kadar benim keşfim sanıyodum öğrenince yıkıldım ama bu konu hakkında konuşmak istemiyorum
sadede gelecek olursak accukda olsa değişimler var yani bunları dinlediğim için kendimi sorgularken keşfetmedim. keşfettiğim için kendimi sorguladım. yani psikolojik olduğunu düşünmüyorum; ben telkin dinliyorum iyi olucam dediğim için iyi hissetmiyorum sanırım. buna niyetim var onun için burdayım ama bunu düşünerek yaşamıyorum. kendiliğinden gelişiyor bir takım şeyler ve bunların farkına varmak heyecan verici. bu arada dur bakim kaç gün olduu hmmmm??? bugün tam 6 gün olmuş. iyi gidiyorum iyi gelişmeler oldukça yazarım burayı sahapsız bırakmayın