Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-07-2007, 01:20 AM   #2 (permalink)
zoyasonsuz
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zoyasonsuz is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Çekim Yasası

Çekim yasası var evet ama ilahi bir yapıda olduğumuzu unutturuyor maddeye bağımlılık yaratıp şükürsüzlüğü ve depresyonu yaratacak şekilde.Düşüncelerimiz çok önemli çekiyor elbette ama şunu bilmek gerek başınıza çok olumlu bir günde bir kaza geldiğinde ya da bir yakınınız öldüğünde işte o zaman yaradan vardır.Her yerde o vardır.Bazen iste iste iste çatlayıp da elde edemezsin çünkü senin hayrınadır.Ama bu hayrı göze almayıp iste iste iste elde edip de asla kıymetini bilemezsin.Yani çok farkında çok yüksek empatiye dayalı bir insanlık yok ki her istediğini elde edip de kıymetini bilsin.Önce nerden geldiğini bilmek önemli.Ben çok istiyorum gerçekten bir şey var takıldığım evet yürekten istiyorum beynimde canlandırıyorum yazıyorum çiziyorum ama gelmediğin de of yeter be demiyorum çünkü beni bilen ve benim için en kıymetli zamanı bilen yaradan var ki kitapta her istediğiniz olsun alladdinin sihirli lambası.Yani çok batılılaşmış çok maddi ruhsal yapıya uymayan davranışlar içerisine sokacak bir öğreti.Ki bu öğreti spritüel öğretilerde var ama asla bu şekilde değil.
zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla