Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-07-2007, 07:51 PM   #20 (permalink)
ozel
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: EFT TEKNİĞİNİ UYGULAYAN VAR MI ?

Elifcim bu basligi actigini yeni farkettim, seninde bildigin gibi ben EFT yi kitaptan ogrendim ve uyguluyorum, super ilginc bir sey, bence illaki kursa katilmak falan gerekmiyor kitaplar gayet guzel aciklamis ama bilen birisinin gostermesi bazilarimiz icin daha kolay bir ogrenme yontemi olabilir belki. Benim hem biyolojik hemde ruhsal bir cok sorunum resmen ortadan kalkti ustelik geri donmemecesine. Ama EFT de en onemli nokta once kendine durust olmak, ornegin asagilik duygusuna sahip oldugunu bircok insan kendine bile itiraf etmek istemiyor, ozaman bu duygudan kaynaklanan, alinganlik, ozur dileme zorlugu, saldirganlik veya asiri vericilik gibi daha bircok sorun cozulemiyor. Meridyen noktalarini her defasinda tam tutturmak diye bir gereklilikle de kendimizi yormamamiz gerekiyor cunku bes asagi bes yukari bu noktalara INANARAK yapilan vuruslar yeterli oluyor. Herseyin basi inanc tabi. EFT nin asiri kolayligi karsisinda insan pekte ciddi bir yontem deyilmis gibi dusunebiliyor ama oldukca etkili bir yontem garanti veriyorum ben sahsen Benim icin EFT nin yorucu kismi sorunumuzun kokenine inmek. Uygulamak isteyen arkadaslara kolayliklar dilerim super