Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-07-2007, 11:39 AM   #1 (permalink)
venüs
Teğmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point
Standart Evlilik bu mudur?

Bir sorum var...Çok merak ediyorum...

Evlilikte eşlerin birbirlerine karşı davranışları nasıl olmalı... (neden soruyorum biraz daha açayım, zira kafayı yemek üzereyim)

Örneğin; Eşim eve gelip gelmeyeceğini bildirmez... Nerede olduğunu sormak için aradığımda da hesap sorduğumu düşünüp, bazen telefonu suratıma kapatır, bazen de açmaz, telefonu tamamen kapatır ... Ben evde öyle dut gibi kalırım....

Ne yapacağını, planlarını programlarını hiç bilmem...çünkü söylemez... Hatta bir kaç kez şöyle oldu.. Eve gelmeyince akşamın bir vakti arıyorum, telefonu açıyor; BEN FRANSADAYIM.. veya Antalya'dayım diyor.... yani dünyanın bi ucuna gidiyor ama benim haberim yok.... Önceki gece yine aynı şekilde aradım... biraz geç geleceğini söyledi, ama gelmedi ertesi akşam geldi eve (yani dün akşam)... çok sakin bir şekilde sordum neredeydin diye... Arkadaşının yatında yemek yemişler, içmişler...vs... alkollü olduğu için araba kullanmamak için eve gelememiş... Bu arada ben 4 gibi aradığımda (sabaha karşı) kapattı yine telefonu..... Herşeyi normalmiş gibi anlatıyor...onun eve gelmemesi... aramaması...haber vermemesi o kadar normal ki... soru sorduğumda beni hastalıklı olarak görüyor....beynim küçükmüş benim... hakkım yokmuş sormaya.... GERÇEKTEN YOK MU YA?... Ben böyleyim diyor...Haber vermem....Ancak geleceğim zaman eğer havalimanından beni alman gerekiyorsa o zaman haber veririm geleceğimi....Aksi takdirde seni alakadar etmez diyor.... Yaptıkları normal mi...Evlilik bu mudur?

O'nun bütün bu yaptıklarının karşılığında, benim suçum çalışmak, birşeylerle uğraşmak, biraz olsun para kazanmak istemem....BUnu dünyanın en ağır suçu gibi hissettiriyor bana.... Böyle hissetmemem lazım ama... Kendimi bazen suçlu hissediyorum...Neden böyle hissediyorum?... gel-gitler yaşıyorum sürekli...

Bütün çabalarıma rağmen, alttan almalarıma rağmen, hiç düzelmedi... Herşeyi denedim, her yolu....Sormadım uzun bir süre neredesin diye?... Sormayınca koptuk iyice... Sorduğmda kavgalar büyüdü... Yollar tükendi artık.... Ya bu şekilde kabullenip evliliğe devam edicem....! Ya da boşanacağım...

Benim iyi yönlerim yok mu hiç diyorum?... hep kötümüyüm ben... güzel bir söz duyamayacakmıyım senin ağzından diyorum.... Beynini geliştirirsen belki! diyor.... Düşünüyorum kuş beyinlimiyim acaba ya....

Boşanma kararımı söyledim dün akşam... (daha öncede defalarca söyledim ama bir kulağından giriyor diğerinden çıkıyor)
söyledim söylemesine de... Dün akşam sakinken, sabah evde terör esti yine...Ciddiyetin farkına vardı sanırım ve yediremiyor kendine boşanmak istememi...

Şimdi soruyorum size... Evlilik böyle birşey midir?... Ben kendimi neden suçlu hissediyorum?...Çok şey mi bekliyorum evlilikten?... Kararlarımda neden gel-gitler yaşıyorum.... Fedakarlık onun başına buyruk yaşamasına izin vermek demek mi oluyor?.... Evlilikte iki kişinin birbirine sorumluluğu yok mudur....?

Buraya artık güzel şeyler yazmak istiyorum ya...Sorunlardan usandım... ağla

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.