Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-12-2008, 08:40 PM   #6 (permalink)
YESHAPPY
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Hiçbirşey için geç değil. Ben de Myo mezunuyum 3 yıl olacak ocakta, işsizim 3 yıldır. Sevmedğim bir bölümdü sevmediğim mesleği de yapmak istemedim( desem de tabiki başvurdum kendi mesleğimle ilgili işlere) her neyse... Sevmediğin bir işse hiç bekleme geç falan değil imkansız diye birşey yok istedikten sonra temiz b kalple Allah'ın izniyle.Belli bi yaştan sonra ne kadar iş için geç deselerde ben buna hiç inanmadım inanmamaya da devam edeceğim.İlhan Şeşen kaçından sonra bi anda parladı en basit onu düşün. Kendine inandıktan sonra ve sevdiğin bi ii yapmaya karar verdikten sonra aşamayacağın engel olmaz bence. Şu an sevdiğim bi işe başlamak için kursa gidiyorum ve belli bir seviyeye geldikten sonra kendi işimi kuracağım.Başkalarının olumsuz düşüncelerini önemseme bu yolda. (bana terddütlü inananlar oldu çünkü :) ) Önemli olan yapabileceğine ve tabiki açıkta işsiz kalmayacağına inanman. E insanın sevdiği bi iş olunca başarı başarıyı getirir bence. Sevdiğin bi bölümü seç para bunda var diye seçme bence neyi seviyorsan ona odaklan engeller çıkarsa yılmazsın böylece.İnşallah 2009 da dilediğin işin hayılarla gelir sana.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla