Zen / Enso Sembol – Telefon Kılıfı

0
696

 

 

Zen / Enso Sembol Telefon Kılıfı

 

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Resimdeki model: Iphone 4s

Renk: Beyaz üzeri siyah

Alternatif modeller:

  • Lütfen hangi model istediğinizi ödemenizi gerçekleştirdikten sonra belirtiniz.

info@mistikdukkan.com

  • Iphone 3G-3GS /4- 4S
  • Samsung Galaxy S2-S3

Mistik Kılıf Koleksiyonu®  ile telefonunuzu tarzınızla koruyun, eşsiz olun!

 

Zen / Enso Sembol Telefon Kılıfı

Sanatsal Açıklama

 

 

Zen çok pragmatik ve pratiktir. O, dünyadan el etek çekmeyi aptalca bulur.

Onun yerine şöyle der:

‘Dönüş! Neredeysen orada ol, fakat yeni bir yolun içerisinde ol.

 

Zen, şöyle der: ‘Hayatın içinde ol, hayatta yanlış bir şey yoktur.’ Eğer bir şey yanlışsa, o sizin bakış açınızdan dolayıdır. Gözleriniz bulutlu, bilincinizin aynası tozlu. Onu temizleyin, daha fazla berraklık yaratın.

 

Burada bizim için gerekli olan ve hatırlamamız gereken en önemli nokta; evrende her şey enerjidir, ve bizler bu saf enerjinin en mükemmel haliyiz.. Bu halimizi zaman içerisinde dünyanın kısıtlayıcı bakış açısı ile unuttuk. Yaptığımız çalışmalar özümüzde olanı hatırlamak, daha aktif daha güçlü hale getirmek içindir.

Enso, Zen de kullanılan en önemli sembollerdendir. Japonca “çember” anlamındadır. Bazı ekollerde çemberin iki ucu birleştirilir bazılarında ise açık bırakılır.

Bu iki ucun buluşmamasının ifade ettiği şey ‘tamamlanmamışlık’.

Bu ifade sanki ‘eksik kalmak’ gibi anlaşılsa da esasen öyle değildir. Zen Budizm’inde varılacak hiçbir yerin, ulaşılacak hiçbir şeyin olmadığına yapılan bir göndermedir.

Çünkü varılacak yer zihindedir. Ulaşılacak şey zihnin içindedir. Zen öğretisi ise, kendi deyimiyle, zihin ötesidir. Zihinde ve zihnin dışındadır. Zıtlıklardan doğan bütündür.

İç gerçekliğin dışa vurumudur. Yin-Yang ile bir noktada bağdaşan bir semboldür Enso. Yin ve Yang da birbirlerini mütemadiyen nötürleyen ve yaşamın döngüsünü bu zıtlıklar arasında oluşan atım sayesinde oluşturan sembollerdir.

 

Bu sembolü kullanmanız, enerji dengesini sağladığını gibi, hayatınıza ahenk ve uyum getirir, negatif enerjiden korunmanızı sağlar.

Yaşamınızda ki ışığın ve koşulsuz sevginin çoğalmasını sağlar.

 

 

Ürün özellikleri:

  • Çizilmez ve solmaz plastik mamul kullanılır.
  • Düşme, kırılma ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.
  • Uçak parçalarında kullanılan hafif ama dayanıklı plastik içeriğe sahiptir.
  • Bütün portlara kolayca erişim sağlar.
  • Fiziksel hasara karşı koruma sağlar.

 

Zen / Enso Sembol – Telefon Kılıfı

Ürün Kodu : tkm2001
Fiyatı : 74.00 TL
Teslim Süresi Günde Gönderim Günde Gönderim

 

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here