SSS

SIK SORULAN SORULAR

Her şey 1995 yılında henüz google bile yokken bir fikirle başladı.Bir site olsa   onu bulanların hayatı değişse nasıl olurdu?Hayatimdegisti.com bu fikirden 10 yıl sonra yani 2005 yılında kuruldu.Hayatimdegisti sitemizden indireceğiniz telkinleri uykuda dinleyerek siz de hayatınızı değiştirebilirsiniz.Türkiye’de ilk subliminal site olan hayatimdegisti.com sitesinin 10 yılda 80 adet üzeri taklidi çıktı.

 

Ritmotrans Yöntemi Nasıl Oluştu.

Site kurucusu Atakan Sönmez Boğaziçi Üniversitesi Mezunudur.Klinik Psikoloji üzerine Master yapmaktadır. 2005 yılında  ses kayıt yaparken mikrofonunda bir arıza olması sonucu ritmli okumanın bilinçaltında algılandığnı farketti ve  Ritmotrans telkinlerini geliştirdi.Bu telkin mp3 kayıtlarını dinleyenler hayatlarında bir çok konuda değişim yaşadılar.Daha çok bilgi için sağ tarafta Cine5 te çıktığı programı izleyebilirsiniz.

 

Telkinleri Nasıl İndirebilirim.

Ücretsiz telkinleri sağda telkincd.com sitesinden indirebilirsiniz.Bu indirdiğiniz dosyada suçluluk duyguları ego güçlendiri kendine güven gibi bir çok ücretsiz telkin bulunmaktadır. Dosyayı indirdim ancak pc de açamıyorum? Dosya içinde mp3 ler  sıkıştırılmış rar formatındadır.Eğer pc nizde winrar programı yoksa bu  programı indirip kurun.Oldukça basit bir programdır.Bu programla indirdiğiniz dosyayı açın.Buraya tıklayıp indirin. Telkinleri dinlemek için bir sorunum olması gerekiyor mu?

Telkinler kişisel gelişim amaçlıdır. Bu nedenle ille bir sorunuz olması gerekmiyor.

Telkinleri indirdim ama sadece su sesi yada klasik müzik var bunlar mı etki edecek?

Telkinler subliminal teknik ile hazırlanmıştır.Bu teknikte amaç tekinleri müziğn içine gizlemektir.Böylece siz su sesi yada klasik müzik dinlerken bilinçaltınızda  kalıpların değişmesidir.Müzik burada sadece telkinin rahat algılanması içindir.

Nasıl dinlememi tavsiye ederseniz?

Öncelikle hedefiniz ne onu belirleyin. Tüm telkinlerin hepsini bir arada dinlemek ağır gelebilir. Önce suçluluk duyguları ve ego güçlendiriciyi listenize alıp bir hafta gece gündüz ard arda çalacak şekilde ortalama 70-80 saat dinledikten sonra diğer telkinleri yavaş yavaş listenize ekleyebilirsiniz.Telkinlere alıştıktan sonra aynı gün 15 telkin birden dinleyebilirsiniz.

Ben bu telkinlerin etkili olacağına inanmiyorum ya da geçici olduğunu düşünüyorum!!!

Telkinlerin etkili olduğu ve kalıcı olduğu açık yorumlarda belli. Telkin ile kaset ya da cd yaratma işi çok eskidir. Ancak yurtdışında yapılanların aynısını kopyalamak yerine ritmotrans diye adlandırdığım ritimli okuma tercih edilmiştir. Bunu diğerleri ile karıştırmayınız etkiler olur ve kalıcı olarak sizinle kalır

Telkinlere inanip inanmamak etkisini değiştirir mi?

Telkilerin etkisine inanmadıkları halde dinleyenler de etkileri görürler. Bunun birçok örneği vardır. Ancak telkinleri her gün saatlerce dinlemek yerine günde bir iki kez dinlerseniz 3-5 gün ara verirseniz yani bu inançsızlığınız dinleme sürenizi etkilerse o zaman etki göremezsiniz.

Telkinleri ne kadar süre dinledikten sonra etkilerini hissederim?

. İlk etapta sadece suçluluk duyguları ve ego güçlendiriciyi dinlerseniz ve gece gündüz 8 saatten az olmamak uzere bir hafta devam ederseniz bu sure sonunda etkileri hissedersiniz. Daha sonra topluluk karşısında konuşma,kendine güven vb. diğer telkinleri listenize ekleyebilirsiniz. Sabır da çok önemli eğer sadece gündüz dinliyorsanız etkilerin ortaya çıkması 2 haftayı bulabilir.

Ses seviyesi ne kadar olmalıdır. Mp3 çalar ile dinliyorum etki azalır mı?

Ses seviyesi çok yüksek olmamalıdır. Ancak hafif de olsa en azından okyanus seslerini yada müziği duymalısınız. Eğer sesi çok abartlılı açmışsanız ve telkinleri de duyuyorsanız sesi kısınız. Yüksek ses ile dinlemek daha faydalıdır diye bir şey yoktur. İş yerinde dinlerken kısık ses ile dinlerseniz kimse rahatsız olmaz. Çalışırken kulanabilirsiniz.

Telkinlerin herhangi bir zararı olurmu?

Bu sitedeki telkinler uzmanlar tarafınca hazırlanmıştır. Bizim yaptığımız  ise bunları ritimli bir şekilde okumaktır.Günlük hayatta izlediğiniz şiddet içerikli görüntüler depresif içerikli müzikler bilinçaltınızı olumsuz yönde etkiler. Bu sitede sunulan MP3’lerde ise suçluluk duygusu MP3’ünden örnek verirsek kendinizi affetmeniz, kendinizle barışmanız telkin edilmektedir.

4 Gündür dinlememe ragmen herhangi bir degisiklik hissetmedim neden olabilir?

Daha önce de belirttiğimiz üzere etki süresi kişiye göre değişir. (Benim için ilk etapta günde 15 saat dinlediğim halde 5.günden itibaren etkileri hissetmeye başladım. Dört gün oldukça kısa bir süredir devam ediniz.)

Etkiler nasıl ortaya çıkar nasıl değişimi anlarım?

Bu konuda araba örneğini çok veriyoruz. Bir çok kişi değişimler başladığı halde fark etmeyip onlara sorular sorulduğu zaman fark etmektedirler. Normalde 180 km hız yapabilen bir aracı modifiye edip hızının 500 km olmasını sağladık diyelim. Siz arabayı aynı sandığınız için yine 150 ile gidersiniz.

Aynaya geçip bakın yürüyüşünüz değişmiş mi? Daha mı dik yürüyorsunuz? Göz temasını daha rahat mı yapıyorsunuz. Bu güç bakışlarınıza yansıdı mı? Hangi telkinin hangi değişikliklere neden olduğu telkin sayfasında yazılı olarak verilecektir. Oradan bakabilirsiniz.Ayrıca forumda ilk etkiler bölümünü inceleyiniz.

Telkinleri ne kadar süre sonra bırakmalıyım?

Bu kişiye göre değişir. Sadece kişisel gelişim amaçlı dinleyenler 3 hafta sonra dinleme sürelerini azaltabilirler. Günde 1 saat dinlemek yeterlidir. Zamanla zaten kendi içsel konuşmalarınız olumlu olduğu için bu olumluluk devam edecektir. Depresif olan fobisi olan yeme bozukluğu olan kişiler ise eskisi gibi günde 10 saat olmasa da günde 1-2 saat dinleme süreci bir sene boyunca devam ettirebilirler.

Telkinler plasobik mi yani inandığım için mi etki görürüm?

Bu soruya son 10 yılın deneyimleri ile rahatlıkla hayır diyebilirim.Bir çok  kişi tanıdıklarına farkında olmadan mp3 lerimizi dinletti.Okişiler telkin mp3 dinlediklerini bilmeden yine de etki gördüler.

Telkinleri  dinledim etkisini gördüm ancak bazen  anlık da olsa eskisi gibi hissediyorum?

Telkinler yılların birikimini olumsuzlukları kapı dışarı ediyorlar. Bunu  yaparken siz telkinleri duymadığınız için bilinçaltı  pek direnç gösteremiyor. Herkeste olmasa bile bazı kişilerde bilinçaltı eski olumsuz alışkanlıkların gittiğini görünce geç de olsa  buna tepki gösteriyor. Tıpkı yaramaz bir çocuk gibi eski alışkanlıkları geri istiyor. Bu aslında bilinçaltınızın tepkisi. Kontrolün hala kendinde olduğunu göstermeye çalışıyor. Ancak bu süreçte kazanan yine siz oluyorsunuz. Böyle hissedenler ego güçlendirici telkine ağırlık vererek ve sabırlı olarak sonuca ulaşmışlardır. Bu dalgalanmaların normal olduğunu ve geçici olduğunu bilmeniz yeterlidir.

İsme özel telkinİ nasıl  yaptırırım., MP3 çalara kopyalarsam zarar görür mü?

Telkinleri isme özel olarak da www.telkincd.com sitemizden yaptırabilirsiniz.Bu sitemizde isme özel 250 yakın telkin vardır.

Hayır.İstediğiniz kadar kopyalayıp, aktarabilirsiniz.Telkinler isme hitaben, MP3 formatında hazırlanır. Link olarak mail adresinize gönderilirken de, CD’ye yüklenirken de aynı formatta kalır.

Bilinçaltı Temizliği Programı Nedir?

Eğer isme özel 35 cd lik Bilinçaltı Temizliği Programına katılmak isterseniz www.telkincd.com sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Son 10 yılda binlerce sorular soruldu yanıtlandı.Eğer sizin de aklınızda sorularınız varsa   www.hayatimdegisti.com/forum sitemizi inceleyin.

Bilgi almak için 9-19 saatleri arası arayabilirsiniz.

0212 481 66 45