Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Yoga

Uyarılar

Yoga hatha yoga, iyengar yoga, ashtanga yoga, flow yoga, vinyasa yoga, yoga meditation, yoga instructor, yoga teacher, yoga retreat, lotus yoga, yoga classes, yoga pilates, yoga mats, yoga mat, yoga centre, yoga, prenatal yoga, yoga asana, yoga postures, yoga poses, yoga asanas, yoga positions,

En Basit Çakra Açma Yöntemleri

Alternatif Kişisel Gelişim ve Yoga En Basit Çakra Açma Yöntemleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Güzel bir paylaşım. Elinize, emeğinize sağlık....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yoga telkin cd indir izle İstanbul Yoga nerededir kimdir Yoga çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yoga hipnoz Yoga olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yoga hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yoga kuantum düşünce kitap haberi

En Basit Çakra Açma Yöntemleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-07-2010, 11:18 AM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Cevap: En Basit Çakra Açma Yöntemleri

Güzel bir paylaşım. Elinize, emeğinize sağlık.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2010, 12:00 AM   #12 (permalink)
Teğmen

bkysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 388
67 Mesajinıza toplam 166 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bkysn will become famous soon enoughbkysn will become famous soon enough

om mantrası gerçekten zararlı mı, böyle birşey bilmiyodum.
bkysn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2011, 05:29 PM   #13 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
senoshy is an unknown quantity at this point

3. çakraya kadar bir anda hepsini açtım.Ölüyorum bulantıdan :/
senoshy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-02-2011, 12:22 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice

bence bu işi yaparken kullanılabilecek en güzel kelime "HAYY" dır. zira en güzel isimler O'nundur. hayat veren can veren manaları içermektedir. her canlı her nefes alışında Hayy derken, o nefesi verirken de Huu der. nihayetinde yaratılan herşey Hayy'dan gelip Hu'ya gider. anlamını bilmediğimiz, hatta şaibeli kelimeler yerine kullanılabilecek en güzel kelimedir bu bence. zaten meditasyon esnasında zihin kanalları açık ve bilmediğimiz görmediğimiz varlıklara karşı da savunmasızdır. bu nedenle en kudretli makama sığınmakta fayda var diye düşünüyorum.
hatta çakraları açmaya çalışırken Allah'ın Fettah ismi şerifinin çok faydalı olacağını düşünüyorum. Fettah, her şeyi en iyi cihetten açan, her şeyi açan, zabteden, darlıktan kurtaran manalarını içerir.
Alt 29-04-2011, 04:42 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 19
19 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
a1h1m1 is an unknown quantity at this point

Ya Ben Denedim Olmadı 1. yi Denedim İmaje Falan Ettim Kabullendim Ama Tepki Falan Almadım :/
a1h1m1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2011, 10:28 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
46 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umut73 is an unknown quantity at this point

çakra açmak ne demekse bilmiyorum ama birazdan araştırıp öğreneceğim ama öncesinde şunu söylemek istiyorum aklın yolu birdir niyetlerin iyi olması cahilliği yok etmez her ne kadar niyetiniz iyi olsa da cahillik başlı başına hatadır ilim doğru yoldan gidilirse fayda verir, sonuçlar aynı olsa bile bu gidilen yolun hatalı olmadığını göstermez. şöyle bir örnek vermek istiyorum ben geçen sene kpss ye girdim sorularımız çalındı biliyorsunuz (sonrasında göya öğretmenlere tekrar sınav yapıldı ama bu yeterli değilidi matematik soruları çalınmıştı ama bununla alakalı hiçbir yaptırım uygulanmadı) hatta ister inanın ister inanmayın bunu o kesime dahil yöneticlerden biri itiraf etmek zorunda kaldı ya da ğzından kaçırdı :) sınavdan sonra ataması yapılanlar arasında, soruları temin ederek çalışmadan yüksek puan alan; diğer yanda dershaneye giderek çalışarak yüksek puan alarak atanan kişler var hepsinin niyeti iyiydi. hayatlarını güvence altına alamak istediler her ikisi de emellerine ulaştı ama ben benim önüme geçen haksız adaya hakkımı helal etmedim hmmm demek gidilen yol önemli soruları çalan adam elbette cahildi belki şimdi değil ama vakti geldiğinde cezasını da görecek. her yol mübahtır diye bir yol yok arkadşlar şimdi çakra neymiş onlara bakacağım
umut73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2011, 05:15 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 19
19 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
a1h1m1 is an unknown quantity at this point

Fark Ettimde :

1. Çakrayı Açmayı Deniyordum 3-5 Kez Denedim Ve Uykum Geldi Biraz Uyuyim dedim 44 Dakika Falan Uyumuşum Kalktığımda Belimde Bir Ağrı Hissediyordum ... Aradan 1 Saat Falan Geçti Pc nin Başındayken Ağrı Seviyesi Aynıydı Ama Ayağa Kalktığımda Yürüyemiyordum ( Aslında Yürüyebiliyordumda Her Adımımda Belimde Yüksek Bir Ağrı Başlayıp Bitiyordu ) . Sabah Kalktığımda İse Ağrı Falan Yoktu ...

Bu Olay Psikolojik Bir Olay mı ? ...
a1h1m1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2011, 09:42 AM   #18 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
soylumustafa is an unknown quantity at this point
Thumbs up Cevap: En Basit Çakra Açma Yöntemleri

arkadaşlar ben 1. çakramı açmaya çalışırken 1 saat ugraştım ve sonunda kalçam biraz agrıdı ve gazladım açıılmışmıdır
soylumustafa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2011, 06:19 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

strongman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
218 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
strongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the rough

paylaşım için teşekürler...
strongman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2014, 05:58 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
98 Mesajinıza toplam 693 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yagmur7 will become famous soon enoughyagmur7 will become famous soon enough

Sadece istediğimiz çakramız üzerinde çalışabilir miyiz ?yoksa tek seferde hepsi üzerinde mi çalışmak gerekir ? Tşk...

Bookmarks

Etiketler
acma, basit, cakra, yontemleri