Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Yerli Filmler

Uyarılar

Yerli Filmler film izle film konusu dizi konusu

Kevin Spacey ile röportaj

Serbest Kürsü ve Yerli Filmler Kevin Spacey ile röportaj Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * Kevin Spacey Uzaylı olduğunu iddia eden bir adam, akıl sağlığı bozuk gerekçesiyle psikiyatrik tedaviye gönderilir. Kendisine "Prot" diyen adam (Kevin Spacey), bir süre geçtikten sonra hem doktorunu (Jeff Bridges) hem de diğer hastaları etkilemeyi başarır. K-Paxın öyküsü böyle başlıyor. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yerli Filmler telkin cd indir izle İstanbul Yerli Filmler nerededir kimdir Yerli Filmler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yerli Filmler hipnoz Yerli Filmler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yerli Filmler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yerli Filmler kuantum düşünce kitap haberi

Kevin Spacey ile röportaj

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2010, 06:47 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 45
92 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bluesky24 will become famous soon enoughBluesky24 will become famous soon enough
Standart Kevin Spacey ile röportaj

*

Kevin Spacey

Uzaylı olduğunu iddia eden bir adam, akıl sağlığı bozuk gerekçesiyle psikiyatrik tedaviye gönderilir. Kendisine "Prot" diyen adam (Kevin Spacey), bir süre geçtikten sonra hem doktorunu (Jeff Bridges) hem de diğer hastaları etkilemeyi başarır. K-Paxın öyküsü böyle başlıyor.

Zafer Arapkirli: Her şeyden önce muhteşem performansınızdan ötürü sizi kutlamak isterim. Öncelikle sormak istediğim, genellikle canlandırdığınız karekterler problemli, sorunlu insanlar... Ancak bilim-kurgu, komedi türündeki bu filmdeki rolünüz genelde oynadığınız karekterlerden farklı. Bu rolü adapte ederken nasıl bir yöntem kullandınız?

Kevin Spacey: "Prot" karekteri çok büyüleyici olduğundan kendiliğinden bir ilham kaynağı oldu benim için. Çünkü ‘Prot hakkında öğrendiğniiz ama öğrenemediğimiz bir çok şey var. Filmin sonunda izleyiciye ‘Prot hakkında birçok şey aktarıyoruz. O bir uzaylı olabilir, ya da duygusal bir travma geçiren bir insan... Dolayısıyla da, ya fikrinizi senaryonun size verdiği biçimde geliştiriyorsunuz ya da bambaşka bir şey düşünüveriyorsunuz. Çünkü izleyici iki seçenekle karşı karşıya bırakılıyor. Bu iki seçenek birlikte de, ayrı ayrı da varolabiliyor. Ben de ‘Protu canlandırırken onun insanlara vermeye, iletmeye çalıştığı düşünceler alemine girmeye çalıştım.

Bu düşünceleri Prot, filmde dile getiriyordu: Yaşayabileceğimiz bir alternatif dünyayı tanımlayan fikirlerdi bunlar.

Ben şimdiki yaşadığımız dünyaya alternatif olarak sunulan bu dünyayı benimsedim. Ve iyi bir yönetmenin de yardımıyla bu fikirleri aynen aktarmaya çalıştım.

Z.A: Rolünüze hazırlanırken kendinizi o role adapte etmek için bir takım hazırlıklar yapıyor musunuz önceden?

K. Spacey: Benim mesleğim tabii ki dedektiflik gibi değil. Bana davranışlarım, nasıl hareket etmem gerektiğine dair bir takım ipuçları veriliyor zaten, yönetmenim tarafından.

Bu filmde ise astronomi, psikiyatri, hipnoz hakkında öğrenebildiğim kadar çok şey öğrenmeye çalıştım. Her gün film setine gittiğinizde o gün çekeceğiniz sahne sizden ne talep ediyor bilmelisiniz. Kendinizi birlikte çalıştığınız ve güvendiğiniz yönetmenin ellerine bırakıyorsunuz. Sonra da sihiri bekliyorsunuz!

Z.A: Filmde K-Pax lisanını konuşuyor gibi yaptığınız inanılmaz bir sahne var...

K.Spacey: O sırada konuştuğum K-Pax dili değil de başka bir dil. Bir kaç sahnede K-Pax dili konuşuyorum, dolayısıyla insanlar diğerlerini de K-Pax zannediyor. Ancak ilk psikiyatrik sahnede söylediğim o uzun cümle, aslında filmde lisan (konuşma) danışmanım olan Jessica Drake (aynı zamanda kendisi sınıf arkadaşımdır) ile benim, Afrika, Flamancadan uydurduğumuz 14 hecelik bir kelime. Çünkü ikimiz de bunun garip ve biraz da "uzaylı", "yabancı" bir şey olmasını istedik. Bu uydurulmuş lisan üzerinde çalışmak ta epey keyifli oldu.

Z.A: O sahne doğaçlama mıydı?

K.Spacey: Hayır, biz o cümle için haftalarca çalıştık...

Z.A: Siz bu filmi filmografiniz ve kariyerinizde nereye koyardınız?

K.Spacey: Ben bu tip şeyler yapmayı sevmem. Dolayısıyla da hiçbir yere koymam.

Z.A: Jeff (Bridges) ve Softley (yönetmen) ile çalışmak nasıl bir deneyim oldu?

K. Spacey: Jeff, benim eskiden beri tanıdığım birisi. Kendisi yıllardır, hiç aksatmadan harika işler yapıyor. Aynıca o hiç bir zaman yoğun ilgi talep eden, reklam isteyen bir oyuncu da olmadı. İşini iyi yapan, yaparken de kendini ona tamamiyle adayan ve muhteşem performanslar sunan bir aktör o.

Onunla çalışma fikri beni bu yüzden oldukça heyecanlandırdı. Çünkü o sürekli dinamizmini koruyan bir oyuncu. Hem çok çalışan, hem de çok az efor sarfediyormuş gibi gösteren biri... Bu filmde çalışırken gerçekten çok zorlu anlar yaşadık, zorlandık ikimiz de... Yoksa zaten bu film başarılı olamazdı. Ancak birbirimize çok güvendik, ara sıra rolleri değiştik, çünkü birbirimize öğrettik ve birbirimizden öğrendik. Her zaman birlikte çalıştığınız oyuncular Jeff kadar kendileriyle barışık olmuyorlar. Ayrıca çok da keyifli bir insan. Hergün çekimlerden sonra Beatles şarkıları söylüyorduk. Aynı zamanda iyi bir şarkıcı!

Z.A: Size sormak istediğim son bir soru var. Sinema dünyasında sizin özel hayatınıza dair hiç bir zaman bir reklam yok. Kendinizi bundan korumayı nasıl başarıyorsunuz?

K. Spacey: Yalnızca istikrarlı kalarak. İnandığınız şeylere sadık kalarak. Benim de inandığım şey, hayranlarım sayesinde işimi en iyi yapabilmem ve her zaman onların hayal gücünü kıvılcımlandırmam. Onlara başka bir borcum yok...

Kaynak: intersinema.com

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bluesky24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks