Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

sosyal fobi...yaşarken nefes alamamak böyle bişey...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri sosyal fobi...yaşarken nefes alamamak böyle bişey... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bu cümleni cok begendım . keske o kadar cesaretim olsaydı ... o zaman evde bos bos oturuyo olmazdım...benım gibi aktif ve yetenekli birinin çalışamıo olması,sosyal aktivitelere katılamıyor olması cok acı... düşünüyorum da ; doktorlara terapinin tek seansı için ne mıktarlar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

sosyal fobi...yaşarken nefes alamamak böyle bişey...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-08-2010, 12:46 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 673
413 Mesajinıza toplam 1,740 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Houner will become famous soon enoughHouner will become famous soon enough
Standart Cevap: sosyal fobi...yaşarken nefes alamamak böyle bişey...

bu cümleni cok begendım.keske o kadar cesaretim olsaydı ... o zaman evde bos bos oturuyo olmazdım...benım gibi aktif ve yetenekli birinin çalışamıo olması,sosyal aktivitelere katılamıyor olması cok acı...

düşünüyorum da ; doktorlara terapinin tek seansı için ne mıktarlar harcıyoruz...hastaları toplayıp grup terapisi yapıyor...keske cesaretımızı toplayıp buluşabilsek...birbirimiizin yüzüne zorla da olsa bakıp,itiraf edebilsek...belki bizim için bu bi çaredir...hayal kuruyorum sanırım...bununla yasamaya alısmalıyız belkide...[/quote]

öyle şeymi olur bu kadarda değil ama...sanki çözülemeyecek bişeymiş gibi yazmışsınız ama abartmaya gerek yok sadece geçmişte bir olay yaşamışsınız insanlardan korkmuşsunuz çocukken genelde olur sonra bilinçaltıda karar vermiş insanların yanındayken güvende değilsin gibi..ama bu yanlış karar tabi onu değiştirince herşey bitecek.bunun için bol bol insanlarlayken güvendeyim gibi olumlama yapın bilinçaltı ikna olunca tren rayına otucak

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-08-2010, 12:57 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 13
14 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eo_roxie is an unknown quantity at this point

ben de kesinlikle Houner'e katılıyorum. Bu sitede " bununla yaşamaya alışmak" diye bir şeye yer var ise, bu ancak mutlulukla, neşe ile, özgüven ile yaşamaya alışmak olabilir. İnan hayat aslında bunları ciddiye almayacak kadar kısa ve değerli.. Yaşadığın her an sana ait, onlardan çalarak yalnızca kendine haksızlık edersin...

Şunu da ekleyeyim, çare aslında o doktor, şu kitap ya da bu site değil. Çare senin kendi içinde... =) bizler sadece seni ona götüren aracılarız.
eo_roxie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2010, 02:19 AM   #13 (permalink)
Teğmen

tanyeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
93 Mesajinıza toplam 447 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tanyeri is an unknown quantity at this point

benım gibii sf. biri için evlilik cok zor...ve ben buna bikere adım atmıs bulundum...suan onumde hergun asmam gereken yuksek daglar var...aşıyormuyum zor da olsa evt...sonucta hayat devam edıyor,gunler gecıyor...ama her gecen günden farklı daha zor bi gun benı beklıyor ve ben bunu düşündukce karamsarlaşıyorum...belkide bunalınca sacmalıyorum...çözülebilecek bişey oldgna inanmaya calısıyorum...kolay degil 7 senedir bunla yaşıyorum...eger sf seniz beni anlayacağınızı umut edıyorum...

teşekkur ederim ...
Alt 02-08-2010, 11:34 AM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 252
125 Mesajinıza toplam 575 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nefti_ will become famous soon enoughNefti_ will become famous soon enough

Merhaba,ilkoukul ve lisedeyken ben de sessiz sakin,hiç bir ortama katılmayan,psırık biriydim.Üniversiteyi şehir dışında okumak kendi ayaklarımın üzerine basmama bir nebzede olsun yardımcı oldu.İşe başladığımdan 1.5 sene sonra yeni yeni kendi ayaklarmın üzerine basıyordum artık.Bu konuda her defasında ailemi ve öğretmenlerimi suçladım.Artık suçlamıyorum çünkü özellikle ilkokul öğretmenimin aciz bir insancık olduğunu düşünüyorum.Aslında kendimizi zaman zaman suçluyoruz.Öncelikle kendimizden başlayarak affetmeyi öğrenmeliyiz.Sonra çevremizdekileri ne zaman çevremizdekilere karşı bir şey hissetmiyorum dersek o zaman başarmışız demektir.Yaşadıklarımızdan tecrübe edinmeyi öğrenip onlara bakış açımızı değiştirmeliyiz.Bizler bunları yaşamayanlara göre hayata daha dik duruyoruz sadece biraz sabır.Ayrıca ilaçalrın da söyleyecek bir şeyi olmayan doktorların kendilerini aldattığı bir araç olarak görüyorum.Ben hiç kişlisel gelişim ile ilgilenen bir psikolokve psikiyatrist görmedim.Öyle olsaydı ilaç vermek yerine sorununuzun temeline inmeyi,konuşarak telkinlerle yardımcı olmayı seçerlerdi.Tabiki psşkologlarla ilgili genelleme yapmıyorum.Sevgiyle kalın.
Nefti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2010, 09:34 PM   #15 (permalink)
Teğmen

bycomedy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 121
54 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bycomedy is an unknown quantity at this point

Alıntı:
menalaus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
zindan senin yaşadılarının aynısını lisede bende yaşamıştım :) Hocanın dersinde uyuyoddum hoca kalk falan dedi benim kaşlar titremeye başladı hafif kızarıklık kontrol edemiyodum mimiklerimi.Bu hoca bunu anlayınca her ders benle dalga geçiyodu.Ve sınıftakilerde dalga geçmeye başlamıştı.Bir gün artık yine böyle dalga geçerken benle sınıfta beynime kan fışkırtı.Kalktım hocaya 2 yumruk salaldım tabi sonu idare ve 1 hafta uzaklaştırma olmuştu.Ama o yumruk hiç tavsiye etmediğim halde benim dönüm noktam oldu.Nedense o yumruktan sonra 1 hafta sonra aşırı egoist özgüvenli her yere saldıran kendisiyle ilgili olmayan konuşmaya bile atlayan tüm hocaların bıktık bu çocuktan dediği 100 kişilk bir konferansta sunum yaptığımı ve aşırı özgüvenle yaptığım için dönemin kaymakamından bile tebrik almıştım.Yani bu artık öyle bi hal almıştıki akrabalarımdan tutda komşulara herkes gıptayla bakıyo eliyle beni gösteriyordu.40 kişilik Otobüste sen beni 1 durak ilerde indirdin diye adamla o kadare kişinin arasında ağız dalışına girdiğimi ve nerdeyse dayak yiceğimi topukladığımı çok iyi hatırlıyorum.Yani kısaca aşırı özgüvenli oldum buda pek iyi bi şey değil ama nedense dışardan herkes olum bu ne cesaret falan demeye başladı.(Belediye başkanına bu kanalizasyonları niye zamnında yapmıosunuz diye halka açık olan bi alanda bağırmıştım.Herkes vayy cesarete bak falan diyodular duyuyodum.Bunları artık istemsiz yapıorum kimse benle ağız dalaşına giremiyo mesela.Ve bukadar şeyin yapabilmemin tek nedeni o yumruk nedenini bilmiyorum ama o o yumruğu salladığım an beynime bi şey noldu ne bileyim kendimi herkül sandım ve hala öyle bi şey sanıyorum o yumruktan önce durağın önünden geçemezdim o yumruğu attıktan sonra bırak durağı duraklar gelsin bi şey dokunmaz.Her şeyi yapabilirim gibi bi güç var içimde aslında bu güçten korkuyorum:) .Neyse sana demek istediğim tabiki yumruk at değil ama böyle bir sosyal ortamda kimsenin senden beklemediği bi şey yap.Bak eski aşırı fobizede olarak söylüyorum
süpermiş bu tebrik ederim
benimde bir yolunu bulup senin gibi özgüven kazanmam gerekli
Alt 19-01-2011, 11:00 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 114
108 Mesajinıza toplam 276 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asideniz will become famous soon enoughasideniz will become famous soon enough

paylaşımın için teşekkürler. olumlu düşün her zaman
asideniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks