Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız akşam okudum ama cevap yazamadım kapatmam gerekti. evet psikolojide bence de iyiyiz güzel dinler akıl veririm mantıklı bulurlar şu ara olanlardan sanırım kendime faydam yok gibi geliyor bilimle teknolojiyle ilgili konulara daha meraklıyım enerjinin korunmasıyla ilgili şeyleri merak ediyorum fırsatını ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-06-2013, 11:58 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough
Standart Cevap: öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun

akşam okudum ama cevap yazamadım kapatmam gerekti. evet psikolojide bence de iyiyiz güzel dinler akıl veririm mantıklı bulurlar şu ara olanlardan sanırım kendime faydam yok gibi geliyor bilimle teknolojiyle ilgili konulara daha meraklıyım enerjinin korunmasıyla ilgili şeyleri merak ediyorum fırsatını bulsam bu alanda geliştirmek istiyorum kendimi. aslında fırsatım da yok değil ama diğer şeyler düzelsin öyle diye diye erteledim beni mutlu eden hayatıma sevinç katan şeylerden uzaklaştım onun bunalımı bu. önce bi işim olsun ailem mutlu olsun gurur duysun önce ingilizceyi iyi öğreneyim zorlanmayayım vs. hep erteledim belki korktuğumdan bilmiyorum hataymış... mutlu eden amacım hayatımın içinde yokken diğerlerinin anlamı kalmıyormuş onlarda tam olamıyormuş..
yazmayı pek beceremem beğenmiyorum yazdıklarımı :) ama şimdi yazdıkça ne güzel dökülüyormuş cevaplar daha bi iyi farkettim sanki.. echart tolle yi de bilmiyorum ama mutlaka araştırıp izliycem samimi tavsiyeleriniz için hepinize çok çok teşekkür ederim çok mutlu oldum gerçekten :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 12:15 AM   #22 (permalink)
Üsteğmen

339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ilk yazdığımı tekrar okudum da gerçekten pek olumsuz bişey yokmuş gibi görünüyor ama bunlar benim bildiğim kendimi rahatlattığım bahanelerim 4 yıldır gerçek olan benim dikiş tutturamamam :) bunun sebebi de böyle bahanelere sığınmak sanırım.. daha kararlı planlı hareket etmeyi deneyeceğim
Alt 06-06-2013, 12:45 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

EGO'nun Kaynağı
eckhart tollenin videosu.. sanki benim şu anki durumuma cevap gbiymiş aynı ruh halinde olan varsa faydalansın uykum olduğundan tam algılayamadım gündüz tekrar izliycem. kötü şeyler hep beni bulur der bazıları diyor dünya değil siz böyle yaparsınız halbuki hayatınızı diyor tekrar izliycem mutlaka çok teşekkürler
Alt 06-06-2013, 08:54 AM   #24 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Gerçekten bence de burada tam da sana hitap etmiş. Ve bana aslında hepimize. Teşekkür ederim. Güzel bir paylaşımdı. Onu bulduğum için şanslıyım ve echart tolle ile tanışmama vesile olan kıymetli arkadaşım Bird Of Paradise sana bunun için müteşekkirim.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 09:25 AM   #25 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough

mrb arkadaşım ben yazılanlardan geçmişte verdiğin kararlardan dolayı çok fazla suçluluk hissetitiğini ve başkalarının düşüncelerini aşırı derecede önemsediğini hissettim...bazen her olumsuz doğru yola girebilmek için bi fırsat oluşturabiliyor..öncelikle geçmişini, hata olarak gördüklerini, başına gelen olumsuz durumları sevgiyle kabul etmelisin belki bu durumlar kişilk gelişimin için bilmiyorum belkide başka yonden sana olumlu yansımaları olacaktır..üniversiteden sonra boşta kalmak gerçekten bir kaos yaratabiliyor..bazen elimize geçen fırsatları bile göremeyeiliyoruz..önce sakin olmak lazım..içinde bulunduğun çıkmazdan kurtulman lazım..benim nacizane fikrim burdaki daha deneyimli arkadaşlar daha iyi bilirler belki ama ego-güven suçluluk ve başkalarının düşüncelerini önemsememe gibi telkinleri dinleyebilirsin...bırak sana okulu uzatmış desinler,bırak sana okulda başarısız desinler...sen kendi potansiyelini bildikten sonra herşeyin üstesinden gelirsin..kendi mutlulugun ve huzurun için bi şeyler yap..başkaları ne der diye düşünme..sevgiyle, huzurla...
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 09:56 AM   #26 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

bu arada, kendi durumunu şekilli bir biçimde; bi a4 e çizersen belki de öyle dışarıdan, yukarıdan bakmak bütünü görmek ve doğru adımlar atabilmek için faydalı olabilir gelecek planlarını onun üzerinde inşa edersen tadından yenmez :D
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 12:45 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

alıntı yapacaktım yapamadım hata verdi. videoyu tekrar izliycem diğer videolarını da bulup izliycem insanın dönem dönem böyle şeylere ihtiyacı oluyomuş :)

papatya-27 arkadaşım ne güzel de çözmüşün halimi gerçekten tam da durum bu.. önümde fırsat olmaması değil benim bu ruh halimden dolayı onları değerlendirememem. sonra da elimde olmadan üzülüyorum. telkinleri tekrar yükleyeyim telefonuma düzenli dinlersem faydası olur umarım

maviinci buraya yazmak bile çok rahatlattı gerçekten biçok ihtimal olup da karar verememek çok fena.. burada sizin de sayenizde gözüm açıldı biraz. eyleme dökemeden oldum diyemem ama aklımda bişeyler şekillendi. çok rahatladım ayrıca :) ben öyle derdimi söyleyip gezen biri değilimdir dinlemeyi yardımcı olmayı severim yüzüm de hep güler başkaları umursamadığımı düşünüyordur belki. dedim ki anlatacaksam hayatım değişti sitesinde anlatayım ki biri bana yol göstersin :) buradaki insanların bilinçli olduğunu yardım etmeye çalıştıklarını biliyorum çünkü..
çizmeyi de deniycem bu arada.. şöyle zihin haritası gibi bişey hazırlyayım illa dersler içi hazırlanmıyor ya bu :) çok teşekkür ederim güzel fikirleriniz için vaktinizi ayırdığınız için :)
Alt 06-06-2013, 01:49 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough

senin rahatladığını hissetmek gerçekten güzel bişey..hadi eski görelim seni güzel umutlarla, güzel planlarla gelirsin insaallah..hersey gönlünce olması dileğiyle..:)
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks